Trwa sprzedaż biletów na mecz z Lechem Poznań

Wielkimi krokami zbliża się pierwszy domowy mecz Rakowa w PKO BP Ekstraklasie w bieżącym sezonie. W piątek, 3 września rozpoczęła się otwarta sprzedaż biletów na mecz 7. kolejki z Lechem Poznań, który odbędzie się w niedzielę, 12 września o godzinie 17:30.

Bilety można nabyć online pod adresem bilety.rakow.com, a także stacjonarnie w sklepie Rakowa w Galerii Jurajskiej w godzinach 10:00-22:00 oraz kasie biletowej przy Limanowskiego 83 od poniedziałku do piątku w godzinach 16:00 - 20:00 oraz w sobotę w godzinach 09:00 - 19:00. Sprzedaż biletów na "młyn" odbywa się w sklepie MEDALIK przy alei Kościuszki 18/20. 

 

W systemie sprzedaży każdy kibic będzie mógł wybrać bilet dla osoby zaszczepionej lub niezaszczepionej. Osoby zaszczepione przeciwko COVID-19 prosimy o zaznaczenie tego faktu w systemie, dzięki czemu dostępnych będzie więcej miejsc na stadionie. Zgodnie z aktualnymi restrykcjami dotyczącymi pandemii COVID-19 sprzedaż biletów jest możliwa do zapełnienia 50% miejsc na stadionie, w co niewliczane są osoby zaszczepione. 

 

 

#wreszciewdomu