Trwa sprzedaż biletów na mecz z Lechią Gdańsk!

Trwa sprzedaż biletów na ostatni mecz sezonu PKO BP Ekstraklasy, w którym Raków Częstochowa podejmie Lechię Gdańsk. Sprzedaż wejściówek odbywa się w trzech turach.

W pierwszej turze wejściówki będą mogli zakupić kibice, którzy w obecnym sezonie pojawili się co najmniej 5 razy na domowych ligowych meczach Rakowa Częstochowa, wliczając w to spotkania europejskich pucharów, które rozgrywaliśmy na stadionie w Bielsku-Białej. Ta opcja będzie aktywna do niedzieli, 15 maja, do godziny 9:59.

 

W drugiej turze pierwszeństwo przy zakupie biletu będą mieć kibice, którzy wspierali Czerwono-Niebieskich w finale Fortuna Pucharu Polski na stadionie PGE Narodowy, zajmując miejsca na trybunie Rakowa za bramką. Sprzedaż wystartuje w niedzielę, 15 maja o godzinie 10:00 i potrwa do czwartku, 19 maja, do godziny 9:59.

 

Z zakupu biletu w pierwszej i drugiej turze będą mogły skorzystać osoby, które w systemie biletowym mają zaznaczoną zgodę  na komunikację marketingową (lub uzupełnią ją w momencie zakupu biletu na w/w mecz) oraz podany numer telefonu. Dzięki temu będziemy mogli przypominać Wam o nadchodzących meczach i ważnych wydarzeniach!

 

Otwarta sprzedaż rozpocznie się w czwartek, 19 maja o godzinie 10:00 pod warunkiem, że pula biletów na to spotkanie nie zostanie wyprzedana.

 

Posiadaczom karnetów przypominamy o zwalnianiu miejsc w systemie biletowym w przypadku braku obecności na meczu!

 

Bilety będzie można nabyć online pod adresem BILETY.RAKOW.COM, a także stacjonarnie w sklepie Rakowa w Galerii Jurajskiej oraz Raków FanStore przy Limanowskiego 83. Sprzedaż biletów na trybunę B będzie prowadzona również w sklepie MEDALIK przy alei Kościuszki 18/20.

 

Godziny otwarcia sklepu w Galerii Jurajskiej:

- od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00-22:00

 

Godziny otwarcia Raków FanStore przy Limanowskiego 83:

- od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00-20:00

- w niedzielę w godzinach 10:00-20:00 (tylko kasy stadionu)

  

 

Do zobaczenia przy #L83!