Trwa sprzedaż biletów na mecz z Miedzią Legnica | #SPOTKANIEekstraKLASOWE

Wszystkie miejsca na trybunach przeznaczone na akcję #SPOTKANIEekstraKLASOWE zostały zajęte! Wciąż dostępne są pojedyncze wejściówki na to spotkanie. Pamiętajcie także, że do 18. roku życia bilety można zakupić za 5 złotych.

"SPOTKANIE ekstraKLASOWE"

Ligowy mecz z Miedzią Legnica odbędzie się w poniedziałek, 10 października o godzinie 18:00. Cztery dni później przypada Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji wszystkie przedszkola, szkoły podstawowe i średnie, domy dziecka oraz organizacje społeczne zapraszamy na "Spotkanie ekstraKlasowe" na stadionie przy Limanowskiego 83! Podczas meczu z Miedzią szykujemy liczne atrakcje dla dzieci i młodzieży, m.in. spotkanie z zawodnikiem na trybunie, malowanie twarzy, możliwość otrzymania klubowych gadżetów oraz specjalne dyplomy dla opiekunów grup.

 

GRUPY ZORGANIZOWANE WCHODZĄ ZA DARMO! BILETY DO 18. ROKU ŻYCIA ZA 5 ZŁ

Zorganizowane grupy wraz z opiekunami otrzymają darmowe bilety. Mecz z Miedzią Legnica obejrzy blisko 1500 dzieci ze szkół, przedszkoli, domów dziecka oraz organizacji społecznych. Wszystkie miejsca na trybunach przeznaczone na akcję #SPOTKANIEekstraKLASOWE zostały zajęte! 

 

Dla dzieci i młodzieży do 18. roku życia, które na mecz zdecydują się wybrać indywidualnie, przygotowaliśmy specjalne bilety w cenie 5 złotych. Bilety normalne pozostają w dotychczasowych cenach.

 

SPRZEDAŻ BILETÓW

Sprzedaż biletów wystartowała w sobotę, 17 września. Wejściówki można nabyć stacjonarnie lub online na stronie BILETY.RAKOW.COM.

 

 

 

  

Godziny otwarcia sklepu w Galerii Jurajskiej:

- od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00-22:00

 

Godziny otwarcia Raków FanStore przy Limanowskiego 83:

- od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00-20:00

 

Sprzedaż biletów na trybunę B jest prowadzona również w sklepie MEDALIK przy alei Kościuszki 18/20. 

 

Do zobaczenia przy #L83!