Trwa sprzedaż biletów na mecz z Piastem Gliwice

Wystartowała sprzedaż biletów na pierwszy z trzech grudniowych meczów Rakowa przy Limanowskiego 83. Rywalem Czerwono-Niebieskich będzie Piast Gliwice, a spotkanie odbędzie się w piątek, 10 grudnia o godzinie 20:30.

Bilety można nabyć online pod adresem bilety.rakow.com, a także stacjonarnie w sklepie Rakowa w Galerii Jurajskiej w godzinach 10:00-22:00 oraz kasie biletowej przy Limanowskiego 83 od poniedziałku do czwartku w godzinach 16:00 - 20:00 oraz w piątek od godziny 09:00 do rozpoczęcia meczu. 

 

W sprzedaży wciąż dostępny jest także trójpak w atrakcyjniej cenie na wszystkie trzy spotkania - z Piastem Gliwice, Górnikiem Zabrze oraz Jagiellonią Białystok. Każdy kibic kupujący trójpak zaoszczędzi pieniądze i swój cenny czas, a także zyska kartę kibica, która będzie przepustką na grudniowe spotkania. Trójpak przypisany będzie do wybranego miejsca na trybunie na wszystkie trzy mecze.

 

Kibicom, którzy zakupili trójpak przypominamy o odebraniu karty kibica, która upoważni Was do wejścia na wszystkie trzy grudniowe spotkania. Karty kibica czekają na Was w kasie przy Limanowskiego od poniedziałku do czwartku w godzinach 16:00-20:00 oraz w piątek w godzinach 09:00 do rozpoczęcia meczu, a także w Sklepie Rakowa w Galerii Jurajskiej w godzinach 10:00-22:00. 

 

W systemie sprzedaży każdy kibic będzie mógł wybrać bilet dla osoby zaszczepionej lub niezaszczepionej. Osoby zaszczepione przeciwko COVID-19 prosimy o zaznaczenie tego faktu w systemie, dzięki czemu dostępnych będzie więcej miejsc na stadionie. Zgodnie z aktualnymi restrykcjami dotyczącymi pandemii COVID-19 sprzedaż biletów jest możliwa do zapełnienia 50% miejsc na stadionie, w co niewliczane są osoby zaszczepione.

 

Ponadto wszystkim posiadaczom karnetów na rundę jesienną oraz cały sezon 2021/2022 przypominamy o możliwości jednorazowej zmiany swojego miejsca na mecz 18. kolejki PKO Bank Polski Ekstraklasy z Piastem Gliwice. Taka możliwość będzie dostępna do rozpoczęcia spotkania.