Trwa sprzedaż biletów na mecz z SK Sturm Graz

Przed nami emocjonująca jesień w europejskich pucharach. Trwa sprzedaż pakietów na trzy mecze fazy grupowej Ligi Europy oraz pojedynczych biletów na czwartkowy mecz z SK Sturm Graz.

Medaliki! Jak wiecie, mecze Rakowa w fazie grupowej, które rozegramy w roli gospodarza, odbędą się na stadionie ArcelorMittal Park w Sosnowcu. Mimo odległości do pokonania wierzymy, że na każdym meczu w fazie grupowej Ligi Europy spotkamy się w komplecie na trybunach i głośnym dopingiem poniesiemy naszą drużynę do historycznych zwycięstw!

 

W fazie grupowej Ligi Europy naszymi rywalami będą Atalanta BC (Włochy), Sporting CP (Portugalia) oraz Sturm Graz (Austria). 

 

 

Etapy sprzedaży pakietów:

I ETAP (Od 13 września): W pierwszym etapie pakiety będą mogli zakupić kibice, którzy posiadają karnet na cały sezon 2023/2024. Ta opcja będzie aktywna od środy, 13 września od godziny 10:00 do soboty, 16 września do godziny 09:59. Karnetowicz oprócz pakietu dla siebie będzie mógł zakupić pakiet dla dodatkowej jednej osoby nieposiadającej karnetu. Jest to zmiana w porównaniu do poprzedniego meczu IV rundy el. Ligi Mistrzów, na którą można było zakupić dwie dodatkowe wejściówki dla osób nieposiadających karnetu.

 

II ETAP (Od 15 września): W drugim etapie pierwszeństwo przy zakupie pakietu będą mieć kibice, którzy w sezonach 2021/2022 oraz 2022/2023 co najmniej jeden raz byli obecni na domowym ligowym meczu Rakowa Częstochowa przy Limanowskiego 83. Oprócz jednego pakietu dla siebie kibic będzie mógł zakupić również pakiet dla dodatkowej jednej osoby. Sprzedaż rozpocznie się w piątek, 15 września o godzinie 10:00 i potrwa do soboty, 16 września do godziny 09:59. 

 

III ETAP (Od 16 września): Ostatni etap, czyli otwarta sprzedaż rozpocznie się w sobotę, 16 września o godzinie 10:00, jeżeli wszystkie pakiety nie zostaną wyprzedane w poprzednich etapach. W tym przypadku będzie możliwy zakup łącznie ośmiu pakietów w ramach jednej transakcji.

 

Pakiety na trybunę A, C i D można nabyć online TUTAJ, a także stacjonarnie w Raków FanStore przy Limanowskiego 83 oraz sklepie Rakowa w Galerii Jurajskiej. W środę, czwartek i sobotę (13, 14 i 16 września) wejściówki będą również do nabycia w kasach stadionowych przy Limanowskiego 83. 

 

Pakiety na trybunę B można nabyć wyłącznie w sklepie MEDALIK przy alei Kościuszki 18/20 oraz Limanowskiego 83. Szczegółowe informacje znajdziecie na profilu Stowarzyszenia Kibiców "Wieczny Raków" - TUTAJ.

 

Każdy kibic, który zakupi pakiet jest zobowiązany do wygenerowania swojego biletu. Można wybrać formę wydruku samodzielnego (bilet PDF) lub formę elektroniczną (bilet w telefonie). 

 

WAŻNE! Po zakupie pakietu nie będzie możliwości ich zwrotów oraz zmiany danych. W przypadku nieobecności na jednym z trzech meczów miejsce należy zwolnić na takiej samej zasadzie, jak w przypadku zwalniania karnetu na meczach ligowych. 

 

 

Jeżeli przed pierwszym domowym meczem z SK Sturm Graz wszystkie pakiety nie zostaną wykupione, o dostępności pojedynczych biletów poinformujemy na naszej stronie internetowej. Przed każdym meczem w sprzedaży mogą pojawić się bilety pochodzące ze zwolnień sponsorskich i z puli UEFY.

 

 

Najczęściej zadawane pytania:

Jeśli masz jakieś wątpliwości i potrzebujesz bardziej szczegółowych informacji, zachęcamy do kontaktu na adres [email protected]. Poniżej prezentujemy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

 

Gdzie można zakupić bilety?

- BILETY.RAKOW.COM

- w Raków FanStore przy Limanowskiego 83 (w dni robocze od 10:00 do 20:00)

- w sklepie w Galerii Jurajskiej (od poniedziałku do soboty od 10:00 do 22:00)

- w sklepie kibica Medalik (tylko na trybunę B)

 

Komu przysługują bilety ulgowe i dziecięce?

Zniżka ulgowa dostępna jest dla uczniów i studentów do 26. roku życia z aktualną legitymacją oraz seniorów, którzy ukończyli 70 lat. Zniżka dziecięca przysługuje dzieciom, które nie ukończyły 13. roku życia.

 

Przed nami pierwsza w historii jesień w Europie. Spędźmy ją razem na trybunach i wspierajmy Mistrzów Polski w walce o historyczne sukcesy!