Trwa sprzedaż biletów na mecz z Zagłębiem Lubin

W sobotę, 27 listopada o godzinie 20:00 przy Limanowskiego 83 zagramy z Zagłębiem Lubin. Od soboty, 6 listopada trwa sprzedaż biletów na to spotkanie.

Bilety można nabyć online pod adresem bilety.rakow.com, a także stacjonarnie w sklepie Rakowa w Galerii Jurajskiej w godzinach 10:00-22:00 oraz kasie biletowej przy Limanowskiego 83 od poniedziałku do piątku w godzinach 16:00 - 20:00 oraz w sobotę w godzinach 9:00 - 19:00. 

 

W sprzedaży dostępne są bilety na każdą z trybun, w tym na trybunę za bramką, gdzie bilety ulgowe możecie nabyć w niższej cenie. Liczymy na Wasz głośny doping i dużą frekwencję, bo to właśnie "młyn" w każdym meczu przy #L83 daje sygnał do ataku naszej drużynie. 

 

W systemie sprzedaży każdy kibic będzie mógł wybrać bilet dla osoby zaszczepionej lub niezaszczepionej. Osoby zaszczepione przeciwko COVID-19 prosimy o zaznaczenie tego faktu w systemie, dzięki czemu dostępnych będzie więcej miejsc na stadionie. Zgodnie z aktualnymi restrykcjami dotyczącymi pandemii COVID-19 sprzedaż biletów jest możliwa do zapełnienia 50% miejsc na stadionie, w co niewliczane są osoby zaszczepione.