Trwa sprzedaż biletów na mecz ze Spartakiem Trnava

Trwa sprzedaż pojedynczych biletów na spotkanie ze Spartakiem Trnava oraz dwupaków na mecze ze Spartakiem i Jagiellonią Białystok. Prezentujemy szczegółowe informacje dotyczące sprzedaży biletów na oba spotkania.

Plan spotkań wchodzących w dwupak:

III runda el. Ligi Konferencji Europy UEFA: Raków Częstochowa - Spartak Trnava (czwartek, 11 sierpnia, g. 18:00) 

5. kolejka PKO BP Ekstraklasy: Raków Częstochowa - Jagiellonia Białystok (niedziela, 14 sierpnia, g. 17:30)

 

INFORMACJE DLA KIBICÓW POSIADAJĄCYCH KARNET NA CAŁY SEZON ORAZ NA RUNDĘ JESIENNĄ:

 

Sprzedaż wystartowała w piątek, 29 lipca o godzinie 10:00. Do dyspozycji kibiców posiadających karnet na cały sezon 2022/2023 oraz rundę jesienną są bilety na miejsca przypasowane do karnetu. Taka możliwość będzie dostępna do niedzieli, 7 sierpnia (do godziny 23:59). W przypadku dostępności innych miejsc na trybunach, istnieje możliwość wybrania innego miejsca na stadionie. 

 

Przypominamy, że posiadacze karnetów całosezonowych muszą zakupić na to spotkanie bilety. Darmowa wejściówka dotyczyła meczu z FC Astana w poprzedniej rundzie eliminacji Ligi Konferencji Europy UEFA.

 

INFORMACJE DLA KIBICÓW NIEPOSIADAJĄCYCH KARNETU:

 

Sprzedaż dwupaków na pucharowy mecz ze Spartakiem Trnava oraz ligowy z Jagiellonią Białystok rozpoczeła się w niedzielę, 31 lipca o godzinie 10:00

 

Pojedyncze wejściówki na mecz ze słowackim zespołem trafiły do sprzedaży w poniedziałek, 8 sierpnia o północy.

 

Pojedyncze bilety na ligowy mecz z Jagiellonią dostępne będą natomiast po zakończeniu spotkania ze Spartakiem Trnava (czwartek, 11 sierpnia), jeśli pula biletów nie zostanie wcześniej wyprzedana w formie dwupaków.

 

Bilety oraz dwupaki można nabyć online TUTAJ, a także stacjonarnie w sklepie kibica w Galerii Jurajskiej i Raków FanStore przy Limanowskiego 83 oraz w kasach biletowych stadionu (31 lipca w godzinach 10:00 do ostatniego kibica). Sprzedaż biletów na trybunę B będzie prowadzona również w sklepie MEDALIK przy alei Kościuszki 18/20. 

 

Godziny otwarcia sklepu w Galerii Jurajskiej:

- od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00-22:00

 

Godziny otwarcia Raków FanStore przy Limanowskiego 83:

- od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00 - 20:00

 

 

 

Do zobaczenia przy #L83!