Trwa sprzedaż grudniowego trójpaku!

Końcówka 2021 roku przyniesie wielkie emocje przy Limanowskiego 83! Kup trójpak w atrakcyjnej cenie i kibicuj Czerwono-Niebieskim w grudniowych meczach z Piastem Gliwice, Górnikiem Zabrze i Jagiellonią Białystok.

Każdy kibic kupujący trójpak zaoszczędzi pieniądze i swój cenny czas, a także zyska kartę kibica, która będzie przepustką na grudniowe spotkania. Trójpak przypisany będzie do wybranego miejsca na trybunie na wszystkie trzy mecze.

 

Przy zakupie pakietu w formie stacjonarnej kibice swoją kartę otrzymają od razu. Osoby, które zakupią swój trójpak online będą zobowiązani do odebrania jej w punktach stacjonarnych. Będzie również dostępna płatna wysyłka karty na wskazany adres.

 

Bilety można nabyć online pod adresem bilety.rakow.com, a także stacjonarnie w sklepie Rakowa w Galerii Jurajskiej w godzinach 10:00-22:00 oraz kasie biletowej przy Limanowskiego 83 od poniedziałku do piątku w godzinach 16:00 - 20:00 oraz w sobotę w godzinach 9:00 - 19:00. 

 

W systemie sprzedaży każdy kibic będzie mógł wybrać bilet dla osoby zaszczepionej lub niezaszczepionej. Osoby zaszczepione przeciwko COVID-19 prosimy o zaznaczenie tego faktu w systemie, dzięki czemu dostępnych będzie więcej miejsc na stadionie. Zgodnie z aktualnymi restrykcjami dotyczącymi pandemii COVID-19 sprzedaż biletów jest możliwa do zapełnienia 50% miejsc na stadionie, w co niewliczane są osoby zaszczepione.

 

Grudniowy plan spotkań:

Raków Częstochowa - Piast Gliwice (piątek, 10 grudnia, g. 20:30)

Raków Częstochowa - Górnik Zabrze (środa, 15 grudnia, g. 18:00)

Raków Częstochowa - Jagiellonia Białystok (sobota, 18 grudnia, g. 20:00)

 

  

Grudniowy trójpak - to się opłaca!

 

#wreszciewdomu