Trwa sprzedaż karnetów na nowy sezon!

Medaliki! Hasło "Oddaję serce za drużynę" obowiązuje zawsze, dlatego już teraz przygotujcie się na nowy sezon. Kup karnet, skorzystaj z bonusów i zapewnij sobie miejsce na trybunach.

 

Do dyspozycji kibiców są trzy trybuny: kryta, prosta oraz młyn. Podobnie jak w poprzednim sezonie trybuna prosta objęta jest trzema kategoriami cenowymi. Szczegółowy cennik wraz z podziałem na kategorie prezentujemy poniżej.

 

Masz karnet od trzech sezonów?

 

Dla kibiców, którzy posiadali karnet całosezonowy na kampanie 21/22, 22/23 oraz 23/24 i przedłużą abonament na nowy sezon przygotowaliśmy wyjątkowy upominek. Chcemy w ten sposób docenić Waszą lojalność. Wkrótce skontaktujemy się z takimi osobami.

 

Zwolnij miejsce!

 

Zależy nam, by trybuny przy L83 zawsze były wypełnione po brzegi. By tak się stało możecie nam pomóc. Każdy karnetowicz, który nie będzie mógł pojawić się na wybranym meczu i zwolni swoje miejsce, otrzyma od klubu voucher w wysokości 5 zł na dalsze zakupy. Stanie się to jednak tylko w przypadku, gdy to inny kibic zakupi bilet na to miejsce.  

 

Karnet rodzinny:

 

Wśród kibiców Medalików nie brakuje rodzin, co jest naszym powodem do dumy. Wierzymy, że na trybunach będzie pojawiać się jeszcze więcej rodziców z dziećmi. W związku z tym wprowadzamy do sprzedaży karnet rodzinny (kobieta + mężczyzna) oraz maksmaylnie 3 dzieci do 13 roku życia. Niezależnie od wybranego miejsca na stadionie, karnet na dziecko będzie kosztował zaledwie 169 zł. W tę akcję nie wchodzą miesjca na trybunie krytej oraz I kategorii na trybunie prostej.

 

 

Karnety na rundę jesienną w sprzedaży od 8 lipca

 

Jeżeli cała dostępna pula karnetów całosezonowych nie zostanie wyprzedana do 8 lipca, tego dnia uruchomimy sprzedaż karnetów na rundę jesienną. Ten rodzaj karnetu gwarantuje oszczędność środków i zapewnione miejsce na trybunach, ale nie zawiera pozostałych korzyści wynikających z posiadania karnetu całosezonowego, takich jak między innymi pierwszeństwo przy zakupie biletów na mecze Pucharu Polski. Cennik karnetów na rundę jesienną podamy w osobnym komunikacie, kiedy znany będzie szczegółowy terminarz rozgrywek PKO BP Ekstraklasy.

 

Kup karnet na raty 0% od PayU!

 

Chcesz kupić karnet na mecze Rakowa i uniknąć jednorazowego wydatku? Mamy rozwiązanie! Kup karnet na raty (RRSO 0%), wybierając opcję „Raty PayU” przy wyborze sposobu płatności. Korzystając z tego rozwiązania, możesz odroczyć pierwszą płatność o 30 dni i wybrać jedną z dostępnych opcji rozłożenia płatności w czasie na 5, 10 lub więcej rat. Złożenie wniosku to tylko kilka kroków. Bez wychodzenia z domu, bez kuriera i papierowych umów - cała procedura odbywa się w 100% online i jest dostępna tylko w sprzedaży internetowej na stronie BILETY.RAKOW.COM. Na poniższej grafice prezentujemy cennik dla każdego sektora z podaną kwotą miesięcznej raty przy wariancie 5- i 10-miesięcznym.

 

 

Szczegółowe informacje dotyczące zakupu karnetu na raty znajdują się W TYM MIEJSCU.

 

Harmonogram sprzedaży karnetów:

 

Karnetowicze z rundy wiosennej i całego sezonu 2023/2024 mają zapewnioną rezerwację swoich miejsc od 18 maja do 3 czerwca (godzina 10:00). 

 

18 maja (g. 10:00) – start sprzedaży zamkniętej karnetów całosezonowych dla posiadaczy karnetów z rundy wiosennej oraz całego sezonu 2023/2024

3 czerwca (g. 10:00) - koniec sprzedaży zamkniętej 

4 czerwca (g. 10:00) – start otwartej sprzedaży karnetów całosezonowych 

8 lipca (g. 10:00) – start sprzedaży karnetów na rundę jesienną (tylko w przypadku niewyprzedania dostępnej puli karnetów całosezonowych)

 

Sprzedaż pojedynczych biletów na inauguracyjny mecz nowego sezonu PKO BP Ekstraklasy wystartuje w tygodniu poprzedzającym mecz.

 

Najczęściej zadawane pytania:

 

Jeśli masz jakieś wątpliwości i potrzebujesz bardziej szczegółowych informacji, zachęcamy do kontaktu na adres [email protected]. Poniżej prezentujemy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

 

Dlaczego niektóre miejsca na początku sprzedaży zaznaczone są czerwoną ramką?

Wynika to z obowiązującej rezerwacji miejsc dla karnetowiczów z rundy wiosennej i całego sezonu 2023/2024. 4 czerwca w przypadku, gdy wszystkie karnety nie zostaną przedłużone, zajęte miejsca trafią do otwartej sprzedaży. 

 

Gdzie można zakupić karnety?

BILETY.RAKOW.COM

- w Raków FanStore przy Limanowskiego 83 (w dni robocze od 10:00 do 20:00)

- w Raków FanStore w Galerii Jurajskiej (od poniedziałku do soboty od 10:00 do 22:00)

- w kasach biletowych na stadionie (w dni meczów domowych od 10:00 do ostatniego kibica oraz w sobotę, 18 maja od godziny 10:00 do 20:00)

- w sklepie kibica Medalik (tylko na trybunę B – szczegóły TUTAJ)

 

Ile karnetów mogę kupić w ramach jednej transakcji?

Jedna osoba może zakupić aż 8 karnetów w jednej transakcji, dzięki czemu wraz z rodziną i znajomymi można zasiąść obok siebie. W sprzedaży zamkniętej dla posiadaczy karnetów również istenieje możliwość zakupu aż 8 karnetów, ale tylko dla osób, które posiadały karnet na rundę wiosenną oraz cały sezon 2023/2024. 

 

Czy możliwy jest zakup karnetu dla większej liczby osób?

Tak, w tym celu prosimy o kontakt na adres [email protected].

 

Mam karnet z sezonu 2023/2024 i chcę zmienić miejsce na kolejny sezon. Czy to możliwe?

Każdy karnetowicz może zakupić karnet na to samo miejsce lub wybrać inne, dostępne na trybunach. 

 

Czy mogę przekazać karnet innej osobie na jeden lub więcej meczów?

Nie. W przypadku nieobecności na meczu należy skorzystać z opcji jednorazowego zwolnienia miejsca poprzez system biletowy lub zgłaszając się mailowo na adres [email protected] lub stacjonarnie w naszych punktach stacjonarnych. 

 

Czy muszę mieć kartę kibica, by wejść na mecz?

Tak. Jeżeli posiadasz kartę kibica z ubiegłych sezonów, możesz doładować ją podczas zakupu karnetu, wybierając opcję „Doładowanie karty kibica”. Nowi karnetowicze mogą wybrać opcję „Nowa karta” i otrzymają ją w cenie zakupu karnetu. Odbiór nowych kart będzie możliwy po 1 lipca w naszych punktach stacjonarnych. Istnieje również możliwość wysyłki karnetu listem poleconym. Przy zakupie należy wybrać opcję wysyłki (koszt to 15 zł). Wysyłka będzie prowadzona 1 lipca.