Trwa sprzedaż karnetów na rundę wiosenną!

Ruszyła sprzedaż karnetów na mecze domowe Rakowa Częstochowa w rundzie wiosennej. Nie przegap najważniejszych spotkań sezonu 2021/2022 i wspieraj Czerwono-Niebieskich w walce o kolejne sukcesy!

Kupując karnet wspierasz klub, a przy tym oszczędasz pieniądze i czas oraz nie martwisz się o miejsce na trybunach. Zyskasz też pierwszeństwo zakupu biletu na mecze Fortuna Pucharu Polski rozgrywane przy Limanowskiego 83. Mając karnet, unikasz kolejek, a na stadion wchodzisz specjalnie przygotowaną "szybką bramką". 

 

W rundzie wiosennej sezonu 2021/2022 PKO BP Ekstraklasy rozegramy 8 meczów w roli gospodarza. Pierwszy z nich odbędzie się w niedzielę, 6 lutego z Wisłą Kraków, a w kolejnych miesiącach czekają nas wielkie emocje m.in. w meczach z Legią Warszawa, Śląskiem Wrocław, Cracovią, czy Lechią Gdansk. Rozgrywki potrwają do maja 2022 roku.

 

Terminarz meczów domowych:

6.02 vs. Wisła Kraków

26-27.02 vs. Wisła Płock

12-13.03 vs. Stal Mielec

19-20.03 vs. Legia Warszawa

9-10.04 vs. Śląsk Wrocław

23-24.04 vs. Górnik Łęczna 

7-8.05 vs. Cracovia

21-22.05 vs. Lechia Gdańsk

 

Karnety można nabyć drogą internetową pod adresem BILETY.RAKOW.COM, stacjonarnie w Sklepie Rakowa w Galerii Jurajskiej oraz w kasach biletowych stadionu MSP „Raków”. By zakupić karnet wystarczy podać imię, nazwisko i numer PESEL. 

 

Posiadacze karnetów na rundę jesienną w ciągu 7 dni od rozpoczęcia otwartej sprzedaży będą mogli przedłużyć karnet na przypisane miejsce. W ramach jednej transakcji można też będzie zakupić dwa dodatkowe karnety, by wraz ze znajomymi zająć miejsca obok siebie. Jednocześnie przypominamy, że posiadacze kart kibica mogą doładować karnet internetowo bez konieczności zgłoszenia się do punktów stacjonarnych po odbiór nowej karty, wybierając opcję "Doładowanie karty kibica".

 

Godziny otwarcia sklepu w Galerii Jurajskiej:

- od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00-22:00

 

Godziny otwarcia kas biletowych stadionu:

- od poniedziałku do piątku w godzinach 16:00–20:00,
- w soboty w godzinach 9:00-19:00

 

 

Osoby zaszczepione przeciw COVID-19 prosimy o zadeklarowanie tego faktu w systemie, dzięki czemu dostępnych będzie więcej miejsc na stadionie. Zgodnie z aktualnymi restrykcjami dotyczącymi pandemii COVID-19 możliwe jest zapełnienia 30% miejsc na stadionie, w co niewliczane są osoby zaszczepione.

 

Karnety ulgowe przysługują uczniom i studentom do 26. roku życia oraz seniorom, którzy ukończyli 70 lat. W przypadku posiadania ważnej legitymacji studenckiej, której ważność w systemie biletowym wygasła, należy udać się do punktów sprzedaży stacjonarnej lub skontaktować się na adres [email protected]. Ceny karnetów dziecięcych obowiązują do 13. roku życia. 

 

Do zobaczenia wiosną przy #L83!