Trwa sprzedaż karnetów na rundę wiosenną!

Trwa otwarta sprzedaż karnetów na mecze domowe Rakowa Częstochowa w rundzie wiosennej. Swoje karnety mogą również przedłużać posiadacze karnetów na rundę jesienną. Sprawdźcie szczegółowe informacje, cennik oraz harmonogram sprzedaży.

Harmonogram sprzedaży karnetów:

22 października – start sprzedaży dla posiadaczy karnetów na rundę jesienną

5 listopada – start otwartej sprzedaży 

 

Przedłużenie miejsc z rundy jesiennej:

Posiadacze karnetów na rundę jesienną w ciągu 14 dni będą mogli przedłużyć karnet na przypisane im miejsce lub wybrać inne dostępne. W ramach jednej transakcji można też będzie zakupić dwa dodatkowe karnety również dla posiadaczy karnetów z rundy jesiennej, by wraz ze znajomymi zająć miejsca obok siebie. Jednocześnie przypominamy, że posiadacze kart kibica mogą doładować karnet internetowo bez konieczności zgłoszenia się do punktów stacjonarnych po odbiór nowej karty, wybierając opcję "Doładowanie karty kibica".

 

W rundzie wiosennej sezonu 2022/2023 PKO BP Ekstraklasy rozegramy 8 meczów w roli gospodarza. Pierwszy z nich odbędzie się w pierwszy weekend lutego z Piastem Gliwice, a w kolejnych miesiącach czekają nas wielkie emocje m.in. w meczach z Lechem Poznań, Widzewem Łódź, Górnikiem Zabrze czy Cracovią. Rozgrywki potrwają do maja 2023 roku.

 

Terminarz meczów domowych:

4-5.02 vs. Piast Gliwice

18-19.02 vs. Górnik Zabrze

11-12.03 vs. Śląsk Wrocław

18-19.03 vs. Cracovia

15-16.04 vs. Widzew Łódź

29-30.04 vs. Lechia Gdańsk

13-14.05 vs. Lech Poznań

27.05 vs. Zagłębie Lubin

 

Punkty sprzedaży karnetów:

- Kasy biletowe na stadionie (sobota, 5 listopada od godz. 10 do ostatniego kibica)

- ONLINE – BILETY.RAKOW.COM

- Sklep Rakowa w Galerii Jurajskiej (od poniedziałku do soboty, godz. 10:00-22:00)

- Raków FanStore na stadionie (od poniedziałku do soboty, godz. 10:00-20:00)

- Sklep Kibica Medalik

 

Ważne! Karnety na sektory B3-B7 dystrybuuje Stowarzyszenie Kibiców Wieczny Raków w Sklepie Kibica Medalik przy ul. Kościuszki 18/20. Szczegóły sprzedaży dostępne będą na profilu Stowarzyszenia na portalu Facebook - TUTAJ.

 

Zwalnianie miejsc przez karnetowiczów:

Każdego karnetowicza, który nie będzie mógł pojawić się na danym meczu, prosimy o każdorazowe zwolnienie swojego miejsca i udostępnienie go do wolnej sprzedaży. Będzie można to zrobić logując się na konto w systemie biletowym lub bezpośrednio w Sklepie Rakowa w Galerii Jurajskiej i Raków FanStore. Przed każdym spotkaniem klub przypomni posiadaczom karnetów o zwalnianiu miejsc. Pamiętajcie, żadne miejsce nie może się zmarnować! Potrzebujemy Was na naszym stadionie jak najwięcej.

 

Kontakt:

W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu na adres: [email protected]

 

Nie przegap najważniejszych spotkań sezonu 2022/2023 i wspieraj Medalików w walce o kolejne sukcesy!