Trwa sprzedaż karnetów na rundę wiosenną!

Trwa otwarta sprzedaż karnetów na mecze domowe Rakowa Częstochowa w rundzie wiosennej. Swoje karnety mogą również przedłużać posiadacze karnetów na rundę jesienną. Sprawdźcie szczegółowe informacje oraz cennik.

Przedłużenie miejsc z rundy jesiennej:

Swoje karnety mogą przedłużać posiadacze karnetów na rundę jesienną. W ramach jednej transakcji można będzie zakupić dwa dodatkowe karnety również dla posiadaczy karnetów z rundy jesiennej, by wraz ze znajomymi zająć miejsca obok siebie. Jednocześnie przypominamy, że posiadacze kart kibica mogą doładować karnet internetowo bez konieczności zgłoszenia się do punktów stacjonarnych po odbiór nowej karty, wybierając opcję "Doładowanie karty kibica".

 

W rundzie wiosennej sezonu 2022/2023 PKO BP Ekstraklasy rozegramy 8 meczów w roli gospodarza. Pierwszy z nich odbędzie się w pierwszy weekend lutego z Piastem Gliwice, a w kolejnych miesiącach czekają nas wielkie emocje m.in. w meczach z Lechem Poznań, Widzewem Łódź, Górnikiem Zabrze czy Cracovią. Rozgrywki potrwają do maja 2023 roku.

 

Terminarz meczów domowych:

04.02 vs. Piast Gliwice

18-19.02 vs. Górnik Zabrze

11-12.03 vs. Śląsk Wrocław

18-19.03 vs. Cracovia

15-16.04 vs. Widzew Łódź

29-30.04 vs. Lechia Gdańsk

13-14.05 vs. Lech Poznań

27.05 vs. Zagłębie Lubin

 

Punkty sprzedaży karnetów:

- ONLINE – BILETY.RAKOW.COM

- Sklep Rakowa w Galerii Jurajskiej (od poniedziałku do soboty, godz. 10:00-22:00)

- Raków FanStore na stadionie (od poniedziałku do soboty, godz. 10:00-20:00)

- Sklep Kibica Medalik

 

Ważne! Karnety na sektory B3-B7 dystrybuuje Stowarzyszenie Kibiców Wieczny Raków w Sklepie Kibica Medalik przy ul. Kościuszki 18/20. Szczegóły sprzedaży dostępne będą na profilu Stowarzyszenia na portalu Facebook - TUTAJ.

 

Zwalnianie miejsc przez karnetowiczów:

Każdego karnetowicza, który nie będzie mógł pojawić się na danym meczu, prosimy o każdorazowe zwolnienie swojego miejsca i udostępnienie go do wolnej sprzedaży. Będzie można to zrobić logując się na konto w systemie biletowym lub bezpośrednio w Sklepie Rakowa w Galerii Jurajskiej i Raków FanStore. Przed każdym spotkaniem klub przypomni posiadaczom karnetów o zwalnianiu miejsc. Pamiętajcie, żadne miejsce nie może się zmarnować! Potrzebujemy Was na naszym stadionie jak najwięcej.

 

Odbierz karnet:

Kibicom, którzy zakupili karnety na rundę wiosenną, przypominamy o ich odebraniu. Karty kibica czekają na Was w naszym sklepie w Galerii Jurajskiej od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00-22:00 oraz Raków FanStore przy Limanowskiego 83 od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00-20:00. Przy odbiorze wystarczy podać numer pesel lub numer transakcji. W przypadku wybrania przez Was opcji wysyłki, karnety są wysyłane na bieżąco.

 

Kontakt:

W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu na adres: [email protected].

 

Nie przegap najważniejszych spotkań sezonu 2022/2023 i wspieraj Medalików w walce o kolejne sukcesy!