Trwa sprzedaż karnetów na rundę wiosenną!

Nie przegap najważniejszych meczów sezonu 2023/2024 i wspieraj Mistrzów Polski w walce o kolejne sukcesy! Kup karnet i zapewnij sobie emocje na wiosnę!

W rundzie wiosennej sezonu 2023/2024 PKO BP Ekstraklasy rozegramy 7 meczów w roli gospodarza. Pierwszy z nich odbędzie się w trzeci weekend lutego z Piastem Gliwice, a w kolejnych miesiącach czekają nas wielkie emocje m.in. w meczach z Legią Warszawa, Lechem Poznań, Pogonią Szczecin czy Ruchem Chorzów. Rozgrywki potrwają do maja 2024 roku.

 

 

   

Punkty sprzedaży karnetów:

- ONLINE – BILETY.RAKOW.COM

- Sklep Rakowa w Galerii Jurajskiej (od poniedziałku do soboty, godz. 10:00-22:00)

- Raków FanStore na stadionie (od poniedziałku do soboty, godz. 10:00-20:00)

- Sklep Kibica Medalik

 

Ważne! Karnety na trybunę B (z wyjątkiem sektora B5) dystrybuuje Stowarzyszenie Kibiców Wieczny Raków w Sklepie Kibica Medalik przy ul. Kościuszki 18/20. Szczegóły sprzedaży dostępne będą na profilu Stowarzyszenia na portalu Facebook - TUTAJ.

 

 

Najczęściej zadawane pytania

Jeśli masz jakieś wątpliwości i potrzebujesz bardziej szczegółowych informacji, zachęcamy do kontaktu na adres [email protected]. Poniżej prezentujemy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

 

Komu przysługują bilety ulgowe i dziecięce?

Zniżka ulgowa dostępna jest dla uczniów i studentów do 26. roku życia z aktualną legitymacją oraz seniorów, którzy ukończyli 70 lat. Zniżka dziecięca przysługuje dzieciom, które nie ukończyły 13. roku życia.

 

Ile karnetów mogę kupić w ramach jednej transakcji?

Jedna osoba może zakupić aż 6 karnetów w jednej transakcji, dzięki czemu wraz z rodziną i znajomymi można zasiąść obok siebie.

 

Czy możliwy jest zakup karnetu dla większej liczby osób?

Tak, w tym celu prosimy o kontakt na adres [email protected] i zgłoszenie listy osób z danymi potrzebnymi do zakupu karnetów.

 

Czy mogę przekazać karnet innej osobie na jeden lub więcej meczów?

Nie. W przypadku nieobecności na meczu należy skorzystać z opcji jednorazowego zwolnienia miejsca poprzez system biletowy lub zgłaszając się mailowo na adres [email protected].

 

Czy muszę mieć kartę kibica, by wejść na mecz?

Tak. Jeżeli posiadasz kartę kibica z ubiegłych sezonów, możesz doładować ją podczas zakupu karnetu, wybierając opcję „Doładowanie karty kibica”. Nowi karnetowicze mogą wybrać opcję „Nowa karta” i otrzymają ją w cenie zakupu karnetu.