Trwa sprzedaż karnetów na rundę wiosenną w obniżonej cenie!

Końcówka sezonu 2022/2023 przyniesie wielkie emocje przy Limanowskiego 83! Kup karnet w obniżonej cenie i nie przegap meczów z Lechią Gdańsk, Lechem Poznań i KGHM Zagłębiem Lubin.

Do końca sezonu PKO BP Ekstraklasy pozostało 5 meczów, z czego 3 rozegramy w roli gospodarza. Aby móc na żywo przeżywać kolejne emocje przy Limanowskiego 83, zachęcamy do zakupu karnetu w obniżonej cenie, który jest jedyną gwarancją miejsca na trybunach podczas najważniejszych meczów tego sezonu.

 

Plan spotkań wchodzących w karnet:

30. kolejka PKO BP Ekstraklasy: Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk (piątek, 28 kwietnia, g. 20:30)

32. kolejka PKO BP Ekstraklasy: Raków Częstochowa - Lech Poznań (niedziela, 14 maja, g. 17:30)

34. kolejka PKO BP Ekstraklasy: Raków Częstochowa - KGHM Zagłębie Lubin (sobota, 27 maja, g. 17:30)

 

Pojedyncze bilety na ligowy mecz z Lechią Gdańsk będą dostępne od poniedziałku, 24 kwietnia od godziny 10:00, jeśli pula karnetów nie zostanie wcześniej wyprzedana.

 

Każdy posiadacz karnetu oprócz gwarancji miejsca na trybunach na trzech ostatnich meczach tego sezonu, będzie miał możliwość rezerwacji swojego miejsca przez pierwsze dwa tygodnie sprzedaży karnetów na sezon 2023/2024. 

 

 

Karnety będzie można nabyć online TUTAJ, a także stacjonarnie w sklepie kibica w Galerii Jurajskiej i Raków FanStore przy Limanowskiego 83. Sprzedaż karnetów na trybunę B będzie prowadzona również w sklepie MEDALIK przy Limanowskiego 83 oraz alei Kościuszki 18/20. W dniu meczowym karnety będą dostępne również w kasach biletowych stadionu.

 

Godziny otwarcia kas stadionowych:

- niedziela, 16 kwietnia po meczu z Widzewem Łódź do ostatniego kibica

 

Godziny otwarcia sklepu w Galerii Jurajskiej:

- od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00-22:00

 

Godziny otwarcia Raków FanStore przy Limanowskiego 83:

- od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00 - 20:00

- w dniu meczowym od godziny 10:00 do ostatniego kibica

 

Kontakt:

W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu na adres: [email protected].

 

Przypominamy również, że każdy karnetowicz, który nie pojawi się na jednym z nadchodzącym meczów, powinien w systemie sprzedaży zwolnić swoje miejsce, dzięki czemu na trybunie pojawią się dodatkowe miejsca. 

 

Do zobaczenia przy #L83!