Trwa sprzedaż karnetów! Sprawdź cennik i harmonogram

Trwa sprzedaż karnetów na sezon 2022/2023! Poznajcie szczegółowy cennik i harmonogram.

W nadchodzącym sezonie PKO BP Ekstraklasy nasza drużyna rozegra 17 meczów w roli gospodarza, z czego 9 zostanie rozegranych jesienią. Pełny terminarz dostępny jest: TUTAJ.

 

Harmonogram sprzedaży karnetów:

7 czerwca – start otwartej sprzedaży karnetów całosezonowych

16 czerwca – start otwartej sprzedaży karnetów na rundę jesienną

  

Punkty sprzedaży karnetów:

- ONLINE – BILETY.RAKOW.COM

- Sklep Rakowa w Galerii Jurajskiej (od poniedziałku do soboty, godz. 10:00-22:00)

- Raków FanStore na stadionie (od poniedziałku do soboty, godz. 10:00-20:00)

- Sklep Kibica Medalik

 

Ważne! Karnety na sektory B3-B7 dystrybuuje Stowarzyszenie Kibiców Wieczny Raków w Sklepie Kibica Medalik przy ul. Kościuszki 18/20. Szczegóły sprzedaży dostępne będą na profilu Stowarzyszenia na portalu Facebook – TUTAJ.

 

Przedłużanie miejsc z poprzedniego sezonu:

- posiadacze karnetów na cały sezon: od 7 czerwca (od godziny 10:00) do 12 czerwca (do godziny 23:59).

- posiadacze karnetów na rundę wiosenną: od 7 czerwca do 19 czerwca (do godziny 23:59).

 

Możliwa jest również zmiana dotychczasowego miejsca na inne, zarówno poprzez system biletowy, jak i w stacjonarnych punktach sprzedaży. Możliwość przedłużenia karnetu na to samo miejsce nie obowiązuje na sektory A8-A11 oraz A4 w związku ze zmianami organizacyjnymi na trybunie A.

 

W ramach jednej transakcji można zakupić maksymalnie 6 karnetów, by wraz z rodziną i znajomymi zająć miejsca obok siebie.

 

Karnet na raty:

Po raz pierwszy wprowadzamy możliwość zakupu karnetów całosezonowych na raty PayU 0%! Płatność może być rozłożona nawet na 10 rat. Zakup w tym systemie pozwala zachować wszystkie korzyści wynikające z posiadania karnetu na cały sezon. Płatność ratalna nie dotyczy karnetów na rundę jesienną i będzie dostępna wyłącznie w sprzedaży online. Więcej informacji: TUTAJ.

 

Darmowy bilet na mecz II rundy eliminacji do Ligi Konferencji Europy UEFA!

Każdy kibic, który zakupi karnet całosezonowy, otrzyma darmowy bilet na mecz II rundy eliminacji do Ligi Konferencji Europy UEFA w Częstochowie! Zakup karnetu na cały sezon zapewnia także pierwszeństwo w zakupie biletów na kolejne mecze w europejskich pucharach (w przypadku awansu do kolejnych rund) i na mecze Pucharu Polski. Te korzyści obowiązują wyłącznie przy zakupie karnetu na cały sezon. Do uzyskania darmowego biletu konieczne jest zostawienie danych kontaktowych i zgody na kontakt ze strony klubu w celach marketingowych, jeśli posiadacz karnetu nie zrobił tego wcześniej.

 

Cennik karnetów na sezon 2022/2023:

 

 

Cennik karnetów na rundę jesienną sezonu 2022/2023:
 

 

 

Cennik biletów na mecze PKO BP Ekstraklasy w sezonie 2022/2023:

*Ceny obowiązują na wszystkie mecze z wyłączeniem meczów z Lechem Poznań, Legią Warszawa i Widzewem Łódź.

 

 

Cennik biletów na mecze w eliminacjach do Ligi Konferencji Europy UEFA:
 

 

 

Ceny karnetów pozostają takie same, jak w ubiegłym sezonie! Ceny biletów na trzy ligowe mecze będą wyższe o 10 złotych względem cen obowiązujących na pozostałe spotkania. Będą to mecze z Legią Warszawa (9. kolejka, 10-11 września), Widzewem Łódź (28. kolejka, 15-16 kwietnia) i Lechem Poznań (32. kolejka, 13-14 maja).

 

Każdy kibic, który zakupi karnet całosezonowy lub na rundę jesienną, może doładować go na kartę kibica z ubiegłego sezonu. W przypadku zakupu karnetu po raz pierwszy lub utraty dotychczasowej karty można zamówić nową. Odbiór nowych kart kibica będzie możliwy od 1 lipca w Sklepie Rakowa w Galerii Jurajskiej i w Raków FanStore na stadionie. Będzie też możliwość zamówienia karty z wysyłką kurierem pod wskazany adres w cenie 12 złotych.

 

Zwalnianie miejsc na stadionie przez karnetowiczów:

Każdego karnetowicza, który nie będzie mógł pojawić się na danym meczu, prosimy o każdorazowe zwolnienie swojego miejsca i udostępnienie go do wolnej sprzedaży. Będzie można to zrobić logując się na konto w systemie biletowym lub bezpośrednio w Sklepie Rakowa w Galerii Jurajskiej i Raków FanStore. Przed każdym spotkaniem klub przypomni posiadaczom karnetów o zwalnianiu miejsc. Pamiętajcie, żadne miejsce nie może się zmarnować! Potrzebujemy Was na naszym stadionie jak najwięcej.

 

Kontakt:

W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu na adres: [email protected] lub pod numerem telefonu 690-177-788 (infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-17:00).

 

Kup karnet i wspieraj Raków! Do zobaczenia przy #L83!