Trwa sprzedaż karnetów VIP Silver

Trwa sprzedaż karnetów VIP Silver na sezon 2022/2023! Już teraz zapewnij sobie piłkarskie emocje, ciesząc się meczami Rakowa z wybranego przez siebie miejsca stadionu przy Limanowskiego 83!

Z karnetem VIP Silver obejrzysz każdy z 17 meczów PKO BP Ekstraklasy, które Raków rozegra w roli gospodarza. W cenie całosezonowej wejściówki znajduje się także darmowy bilet na pierwszy w historii mecz europejskich pucharów w Częstochowie, który odbędzie się w czwartek, 21 lipca o godzinie 21:00. Rywalem naszego zespołu będzie wicemistrz Kazachstanu - FC Astana!

 

Oprócz piłkarskich emocji na każdego posiadacza karnetu VIP Silver czekać będzie specjalnie przygotowana strefa gastronomiczna, w której znajdzie się catering meczowy, piwo lane bez limitu, a także wiele przekąsek. Strefa otwierana jest 1.5 godziny przed rozpoczęciem spotkania i pozostaje czynna do 2 godzin po ostatnim gwizdku.

 

Punkty sprzedaży karnetów:

- ONLINE – BILETY.RAKOW.COM

- Sklep Rakowa w Galerii Jurajskiej (od poniedziałku do soboty, godz. 10:00-22:00) - Raków FanStore na stadionie (od poniedziałku do soboty, godz. 10:00-20:00)

 

Każdy, kto zdecyduje się na karnet VIP Silver otrzyma kartę kibica, którą od 1 lipca będzie mógł odebrać fizycznie w Sklepie Rakowa w Galerii Jurajskiej lub w Raków FanStore na stadionie. Będzie też możliwość zamówienia karty z wysyłką kurierem pod wskazany adres w cenie 12 złotych.

 

Kontakt:

W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu na adres: [email protected].