Trwa sprzedaż mistrzowskich karnetów!

Wspieraj Mistrzów Polski w kolejnym sezonie! Kup karnet, skorzystaj z bonusów i zapewnij sobie miejsce na trybunach.

 

 

Kup karnet taniej niż w poprzednim sezonie! Nowy podział cenowy na trybunie prostej

 

Ceny rosną w każdej dziedzinie życia, ale nowy cennik biletów na mecze Rakowa daje każdemu kibicowi możliwość wyboru odpowiedniego rozwiązania cenowego dla siebie. W niektórych wariantach przygotowaliśmy dla Was obniżki względem poprzedniego sezonu! Na meczach Mistrzów Polski w sezonie 2023/2024 trybuna prosta objęta będzie trzema kategoriami cenowymi. Karnety na młyn będą jeszcze tańsze, a ceny biletów na tę trybunę pozostają bez zmian. Szczegółowy cennik wraz z podziałem na kategorie prezentujemy poniżej.

 

 

Karnety na rundę jesienną w sprzedaży od 7 lipca

 

Jeżeli cała dostępna pula karnetów całosezonowych nie zostanie wyprzedana do 7 lipca, tego dnia uruchomimy sprzedaż karnetów na rundę jesienną. Ten rodzaj karnetu gwarantuje oszczędność środków i zapewnione miejsce na trybunach, ale nie zawiera pozostałych korzyści wynikających z posiadania karnetu całosezonowego, takich jak darmowy bilet na mecz Superpucharu, czy pierwszeństwo przy zakupie biletów na mecze rozgrywek UEFA i Pucharu Polski. Cennik karnetów na rundę jesienną podamy w osobnym komunikacie, kiedy znany będzie szczegółowy terminarz rozgrywek PKO BP Ekstraklasy.

 

Za mistrzowski karnet płać miesięcznie!

 

Chcesz kupić karnet na mecze Rakowa i uniknąć jednorazowego wydatku? Mamy rozwiązanie! Kup karnet na raty (RRSO 0%), wybierając opcję „Raty PayU” przy wyborze sposobu płatności. Korzystając z tego rozwiązania, możesz odroczyć pierwszą płatność o 30 dni i wybrać jedną z dostępnych opcji rozłożenia płatności w czasie na 5, 10 lub więcej rat. Złożenie wniosku to tylko kilka kroków. Bez wychodzenia z domu, bez kuriera i papierowych umów - cała procedura odbywa się w 100% online i jest dostępna tylko w sprzedaży internetowej na stronie BILETY.RAKOW.COM. Na poniższej grafice prezentujemy cennik dla każdego sektora z podaną kwotą miesięcznej raty przy wariancie 5- i 10-miesięcznym.

 

Szczegółowe informacje dotyczące zakupu karnetu na raty znajdują się TUTAJ.

 

 

Harmonogram sprzedaży karnetów

 

Karnetowicze z aktualnego sezonu i rundy wiosennej 2022/2023 mają zapewnioną rezerwację swoich miejsc przez pierwsze dwa tygodnie sprzedaży. Na pozostałe miejsca na trybunach obowiązuje sprzedaż otwarta.

 

14 maja (g. 10:00) – start sprzedaży karnetów całosezonowych

29 maja (g. 10:00) – zakończenie okresu rezerwacji miejsc dla karnetowiczów z aktualnego sezonu i rundy wiosennej 2022/2023

7 lipca (g. 10:00) – start sprzedaży karnetów na rundę jesienną (tylko w przypadku niewyprzedania dostępnej puli karnetów całosezonowych)

 

Sprzedaż pojedynczych biletów na inaugurację nowego sezonu PKO BP Ekstraklasy wystartuje w tygodniu poprzedzającym mecz.

 

Najczęściej zadawane pytania

 

Jeśli masz jakieś wątpliwości i potrzebujesz bardziej szczegółowych informacji, zachęcamy do kontaktu na adres [email protected]. Poniżej prezentujemy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

 

Dlaczego niektóre miejsca na początku sprzedaży są zarezerwowane?

Wynika to z obowiązującej rezerwacji miejsc dla karnetowiczów z rundy wiosennej i całego sezonu 2022/2023. 29 maja w przypadku, gdy wszystkie karnety nie zostaną przedłużone, zajęte miejsca trafią do otwartej sprzedaży. Miejsca objęte rezerwacją zaznaczone są czerwoną ramką.

 

Gdzie można zakupić karnety?

- BILETY.RAKOW.COM

- w Raków FanStore przy Limanowskiego 83 (w dni robocze od 10:00 do 20:00)

- w sklepie w Galerii Jurajskiej (od poniedziałku do soboty od 10:00 do 22:00)

- w sklepie kibica Medalik (tylko na trybunę B – szczegóły TUTAJ)

 

Komu przysługują bilety ulgowe i dziecięce?

Zniżka ulgowa dostępna jest dla uczniów i studentów do 26. roku życia z aktualną legitymacją oraz seniorów, którzy ukończyli 70 lat. Zniżka dziecięca przysługuje dzieciom, które nie ukończyły 13. roku życia.

 

Ile karnetów mogę kupić w ramach jednej transakcji?

Jedna osoba może zakupić aż 6 karnetów w jednej transakcji, dzięki czemu wraz z rodziną i znajomymi można zasiąść obok siebie.

 

Czy możliwy jest zakup karnetu dla większej liczby osób?

Tak, w tym celu prosimy o kontakt na adres [email protected] i zgłoszenie listy osób z danymi potrzebnymi do zakupu karnetów.

 

Mam karnet z sezonu 2022/2023 i chcę zmienić miejsce na kolejny sezon. Czy to możliwe?

Tak. Zmiana miejsca możliwa jest w obrębie tej samej trybuny. W tym celu prosimy o kontakt na adres [email protected] i wskazanie miejsca na trybunie.

 

Czy mogę przekazać karnet innej osobie na jeden lub więcej meczów?

Nie. W przypadku nieobecności na meczu należy skorzystać z opcji jednorazowego zwolnienia miejsca poprzez system biletowy lub zgłaszając się mailowo na adres [email protected].

 

Czy muszę mieć kartę kibica, by wejść na mecz?

Tak. Jeżeli posiadasz kartę kibica z ubiegłych sezonów, możesz doładować ją podczas zakupu karnetu, wybierając opcję „Doładowanie karty kibica”. Nowi karnetowicze mogą wybrać opcję „Nowa karta” i otrzymają ją w cenie zakupu karnetu. Odbiór nowych kart będzie możliwy po 1 lipca w naszych punktach stacjonarnych.