Trzy mecze Akademii Raków z Lechią Gdańsk | ZAPOWIEDŹ

Nie tylko pierwsza drużyna Rakowa Częstochowa zmierzy się w środę, 10. kwietnia, z Lechią Gdańsk. Trzy mecze z gdańszczanami rozegrają też podopieczni Akademii Raków.

Półfinałowe starcie TOTOLOTEK Pucharu Polski Rakowa Częstochowa z Lechią Gdańsk dało możliwość do zorganizowania meczów kontrolnych młodzieżowców z Częstochowy i Gdańska. Z zespołami Lechii Gdańsk zmierzą się drużyny Rakowa Częstochowa U8, U9 oraz U10.

 

RAKÓW CZĘSTOCHOWA U8

Rocznik 2011 szkolony przez trenera Pawła Nocunia zagra na głównym boisku z Lechią Gdańsk U8. Początek tego meczu o godzinie 16:00.

 

RAKÓW CZĘSTOCHOWA U9

Podopieczni trenera Patryka Czyża zmierzą się z Lechią Gdańsk U9. Spotkanie to zostanie rozegrane na bocznym boisku A. Pierwszy gwizdek sędziego o godzinie 16:00.

 

RAKÓW CZĘSTOCHOWA U10

Trener Patryk Kajderowicz i jego podopieczni zagrają z rówieśnikami z gdańskiego zespołu. To starcie rozpocznie się o godzinie 16:00 na bocznym boisku A.

 

Paweł Nocuń: Dla naszych podopiecznych będzie to ciekawy sprawdzian. Z racji odległości między Gdańskiem a Częstochową, nie mamy możliwości mierzyć się z Lechią na co dzień. Dzięki takim meczom kontrolnym z drużynami z całej Polski, nasi adepci mogą podnosić swoje umiejętności.