TS Chemik Kędzierzyn-Koźle klubem partnerskim Rakowa Częstochowa

W piątek, 19 kwietnia parafowano umowę, w myśl której TS Chemik Kędzierzyn-Koźle dołączył do grona klubów filialnych Rakowa Częstochowa.

Projekt Klubów Filialnych Rakowa Częstochowa zakłada wielopłaszczyznową współpracę, m.in. w obszarach metodyki szkolenia czy organizacji pracy. Na PKF składa się również dostęp do staży trenerskich, udział w wydarzeniach organizowanych przez Akademię, a także szeroki zakres szkoleń. Obecnie Projekt Klubów Filialnych zrzesza 46 podmiotów. 

 

W miniony piątek w siedzibie klubu, w obecności dyrektora Akademii Raków Dariusza Grzegrzółki oraz szefa Projektu Klubów Filialnych Jacka Ciekota doszło do podpisania umowy członkowskiej z Towarzystwem Sportowym Chemik Kędzierzyn-Koźle, które reprezentowali: prezes zarządu Piotr Niewadzisz, członek zarządu Przemysław Węgier oraz koordynator grup certyfikowanych Szymon Jaremko.

 

– Cieszymy się z nawiązania współpracy z Chemikiem, który kibicowsko jest bardzo blisko związany z naszym klubem. Mamy nadzieję na owocną kooperację, która pozwoli na podniesienie poziomu szkolenia młodych zawodników w Kędzierzynie-Koźlu. Jednocześnie uważamy, iż województwo opolskie jest dobrym kierunkiem do rozwoju Projektu Klubów Filialnych – komentuje szef Projektu Klubów Filialnych, Jacek Ciekot.