Tur Turek – Raków 2:0 (1:0)

Piłkarze Rakowa doznali pierwszej, wyjazdowej porażki w tym sezonie. W środę częstochowianie przegrali z Turem Turek 0:2. Bramki dla gospodarzy padały w 30. i 73. minucie meczu. Boisko musiał opuścić Piotr Mastalerz, któremu odnowił się uraz mięśnia dwugłowego.
Piłkarze Rakowa doznali pierwszej, wyjazdowej porażki w tym sezonie. W środę częstochowianie przegrali z Turem Turek 0:2. Bramki dla gospodarzy padały w 30. i 73. minucie meczu. Boisko musiał opuścić Piotr Mastalerz, któremu odnowił się uraz mięśnia dwugłowego. Turek, 19. września – godz. 17:00 TUR TUREK – RAKÓW 2:0 (1:0) 1:0 Gląba (30, asysta Biel) 2:0 Dolewka (73, bez asysty) SĘDZIOWAŁ: Robert Marciniak (Kraków). ŻÓŁTE KARTKI: Kiełb, Kotwica, Mikołajczyk – Balogun, Czerwiński, Soczyński, Góra, Buczkowski. WIDZÓW: 100. TUR: Kołba – Kiełb (90. Chojecki), Książek, Łucki, Wegner – Kotwica, Mikołajczyk (62. Dolewka), Wieczorek, Biel (66. Bogusz) – Gląba (76. Kowalski), Staroń. RAKÓW: Kos – Mastalerz (65. Witczyk), Soczyński, Góra, Łysek – Napora, Czerwiński, Ł. Kowalczyk, Pląskowski (59. Buczkowski), Bezerra – Balogun (73. Nocuń).