Turniej GraMY dla Młodzieży

Klub wsparł turniej charytatywny zorganizowany przez częstochowską młodzież. Blisko cztery tysiące złotych zostanie przeznaczone na wsparcie Domu Dziecka w Kłobucku.

W niedzielę 23 kwietnia częstochowska młodzież zebrała się na orliku przy ul. Jesienniej 42, gdzie odbyła się druga edycja turnieju GraMY dla Młodzieży. Tym razem wszystkie środki zebrane podczas wspólnego grania w piłkę, czyli blisko 4000 złotych zostanie przekazane Domowi Dziecka im. Janusza Korczaka w Kłobucku. 

 

W trakcie turnieju nie zabrakło czerwono-niebieskich akcentów. Na orliku pojawiła się klubowa maskotka -  Medalik. Kibice i zawodnicy mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie oraz sprawdzić umiejętności piłkarskie Rycerza. Uczestnicy piłkarskich zmagań oraz wszyscy, którzy tego dnia ich tłumnie wspierali, otrzymali też pamiątkowe plakaty oraz karty z autografami zawodników. Najlepsze zespoły wygrały ufundowane przez klub proporce z podpisami podopiecznych Marka Papszuna.

 

Na turnieju pojawili się także Robert Olbiński i Mateusza Zachara. "Zaki" chętnie pozował do zdjęć oraz rozdawał pamiątkowe karty z autografami. Środki uzbierane podczas wspólnych rozgrywek wspomogą rozwijać piłkarskie pasje podopiecznych z domu dziecka w Kłobucku. 

 

Wspomóż Dom Dziecka w Kłobucku.

 

fot. Kamila Grudzińska