(U-11) Udany wyjazd do Opola, plan na nadchodzący tydzień [aktualizacja]

W sobotę zawodnicy z rocznika 2005 zmierzyli się w Opolu z drużynami Rodła Opole, GKS Katowice oraz Promotora/Górnika Zabrze. Zarówno pod względem szkoleniowym jak i sportowym był to udany wyjazd - powiedział trener Krzysztof Kościański.

W Opolu drużyna prowadzona przez trenera Krzysztofa Kościańskiego rozegrała czwórmecz z drużynami Rodła Opole, GKS Katowice oraz Promotra/Górnika Zabrze w systemie każdy z każdym, 2x25 minut po osimiu zawodników.

Rodło Opole - Raków Częstochowa 3:2

Bramki: Kubańczyk, Rogula

Opis: W pierwszym spotkaniu stworzyliśmy sobie bardzo dużo sytuacji bramkowych po składnych akcjach z ataku pozycyjnego lub szybkich przejściach po dobiorze piłki. Niestety nie wykorzystaliśmy ich (w tym rzutu karnego), a ambitna drużyna z Opola najpierw doprowadziła do remisu by w końcówce strzelić decydującego gola.

GKS Katowice - Raków Częstochowa 3:5

Bramki: Rogula, Baryła, Adamczyk x2, Olczyk

Opis: Przez pierwsza 10 minut nasza drużyna nie potrafiła wyporowadzić piłki z własnej połowy. Wysoki presing oraz szybkie rogrywanie piłki drużyny z Katowic zaowocował dwoma golami dla nich. Drużyna miała chyba jeszcze w głowach poprzedni mecz z Opolem. W końcówce pierwszej połowy zaczęliśmy grać swoje, tworząc sobie kilka sytuacji bramkowych. Po kilku słowach w przerwie spotkania od trenera oraz rozmowie zawodników między sobą drużyna na drugą połowę wyszła bardzo zmotywowana i pewna siebie. Zaowocowało to golami już w pierwszych minutach drugiej połowy. Nasi zawodnicy zdominowali przeciwników zaliczając pięć kolejnych trafień na co drużyna z Katowic w końcowych minutach odpowiedziała jednym.Mecz ten pokazał jak ważne są nie tylko umijętności piłkarskie, ale podejście do spotkania i odpowiednia motywacja w drużynie.

Raków Częstochowa - Promotor/Górnik Zabrze 8:0

Bramki: Rogula x 5, Adamczyk x 2, Kubańczyk

Opis: W trzecim spotkaniu przyszło nam się spotkać z drużyną z Zabrza. Nasza drużyna będąca na fali po meczu z GKS Katowice rozegrała bardzo dobre spotkanie strzelając gole po ataku pozycyjnym, po stałych gragmentach gry, a także po indywidualnych akcjach. Drużyna z Zabrza wyraźnie słabła z minuty na minutę mając dość wąską kadrę w przeciwieństwie do naszej drużyny gdzie w tym dniu wytąpiło siedemnastu zawodników.

PLAN NA NADCHODZĄCY TYDZIEŃ

PONIEDZIAŁEK: 17.00 - WSZYSCY

WTOREK - ZBIÓRKA 16.30 KONOPISKA, BOISKO NAD ZALEWEM, mecz ligowy młodzików, Kadra: Wachowicz, Suchecki, Kielan, Marynowski, Olczyk, Rogula, Baryła, Kubańczyk, Adamczyk, Pawlikowski, Wybraniec, Majda, Stolarski, Zatoń, Przystalski

ŚRODA - 17.00 - WSZYSCY

PIĄTEK - 16.15 zbiórka ul. Powstańców boisko SKRY, mecz ligowy Orlików,  Kadra: Rajczykowski, Makles, Marynowski, Kabaj, Kęsik, Wybraniec, Głębocki, Włodarczyk, Jabłońcki, Michalak, Dudek, Przystalski, Kubańczyk

SOBOTA - MECZ ODBĘDZIE SIĘ W INNYM TERMINIE!!!

RODZICE KTÓRZY NIE PODPISALI DEKLARACJI PROSZĘ SIĘ ZGŁOSIĆ DO TRENERA!!