(U-11) Zwycięstwo z UKS Raków

Zawodnicy grupy U-11 podejmowali na własnym boisku zespół UKS Raków Częstochowa.

Akademia Raków APN – UKS Raków  4:2(0:2)

Bramki dla Akademii: Krawczyk x2, Olczyk, Nowakowski

Akademia Raków: Kucęba, Mucha, Dembczyk, Formicki, Nowakowski, Jabłoński, Bociąga, Olczyk, Kotala, Krawczyk, Brendzel, Szostak, Służałek.

Wojtek Turek (trener U-11): Mecz miał dwa różne oblicza. W pierwszej połowie dominował UKS stwarzając kilka groźnych sytuacji. Nasza gra w pierwszej połowie oprócz 10 minut, w których posiadaliśmy piłkę i dążyliśmy do strzelenie bramki, pozostawia trochę do życzenia. Druga połowa to diametralna zmiana oblicza gry, szybko strzelone 2 bramki i kontrola spotkania przez APN Częstochowa. W miarę czasu strzeliliśmy kolejne 2 bramki stwarzając sobie dużo sytuacji strzeleckich. Na uwagę zasługuje fakt, iż UKS stworzył bardzo groźną kontrę (przy wyniku 2:2). Nasz zawodnik wykazał się nie lada wyczynem wybijając piłkę głową z linii bramkowej, która zmierzała pod poprzeczkę, po mocnym strzale przeciwnika oddanym z 9 metrów.