16 Garczarek Kacper
13 Kesik Marcel
15 Dudek Filip
13 Włodarczyk Jakub

Kamil Suliński (trener, U-12): Mecz lepiej rozpoczął Raków, kilka groźnych akcji ze skrzydeł zakończone strzałami na bramkę nie przyniosły gola, ale w 10 minucie po ładnym uderzeniu z rzutu wolnego przez Kołodzieja Raków zasłużenie prowadził, później niewykorzystane sytuacje i większość czasu spędzone na połowie przeciwnika troszkę uśpiły nasza obronę czego efektem była bramka remisowa dla gości. Jeszcze przed przerwą indywidualna akcja Włodarczyka zakończyła się wyjściem na prowadzenie 2:1. Po zmianie stron nasza młodzież z rocznika 2005 zdecydowanie prowadziła grę ze starszymi chłopcami z Blachowni. Warto nadmienić, że dwie bramki po przerwie zdobył nominalny bramkarz, który dostał szanse gry w polu tuż po przerwie, jedną z głowy zamykając dośrodkowanie z różnego, a drugą po strzale z dalszej odległości. Trzeba pochwalić drużynę za zaangażowanie i wolę zwycięstwa, widać że treningi przynoszą pożądane skutki, ostatnio strzelamy sporo bramek, tracąc ich zdecydowanie mniej, ale nie spoczywamy na laurach i dalej ciężko trenujemy, bo są rzeczy nad ktorymi musimy jeszcze popracować.