(U-13) Akademia lepsza od Unii Racibórz

Podopieczni trenera Piotra Lenartowskiego pokonali na własnym boisku Unię Racibórz 3:1.

04.09.2016
(U-13) Akademia Raków - Unia Racibórz 3:1 (2:0)
Jezierski x2, Sitek

Skład: Pyda, Ptak - Parzęczewski, Lula, Sławuta, Kołodziej, Le Quang, Cierpiał, Jezierski, Wojciechowski, Sikora, Luks, Dorożański, Sitek.

Piotr Lenartowski (Trener U-13): Mecz ułożył się dla nas bardzo pozytywnie, gdyż już po kilku minutach gry prowadziliśmy dwoma golami. W tej części meczu zdominowaliśmy rywala z Raciborza i spokojnie kontrolowaliśmy przebieg wydarzeń na boisku. Do przerwy utrzymaliśmy dwubramkowe prowadzenie, jednak potwierdzenie tego, że wynik 2:0 jest "niebezpieczny" pokazała choćby nasza reprezentacja. W naszym meczu było podobnie, gdyż rywale szybko strzelili bramkę kontaktową i uwierzyli w odrobienie strat. Nasza gra nie wyglądała już tak dobrze jak w pierwszej połowie, lecz do końca nie daliśmy gościom strzelić kolejnego gola a sami po jednej z sytuacji podwyższyliśmy wynik na 3:1.