(U-13) Akademia Raków - MOSM GKS Tychy 3:1

Drużyna U-13 prowadzona przez Roberta Brzezińskiego pokonała na własnym boisku GKS Tychy 3:1, w pierwszym meczu I ligi wojewódzkiej D1 Młodzików.

Robert Brzeziński (Trener, U-13): Brawa dla chłopców za pierwszą wygraną Śląskiej lidze Młodzików. Spotkanie zaczęliśmy jednak nerwowo, zbyt często w nasze podania wkradała się niedokładność co dezorganizowało grę. Ogółem pierwsza połowa była wyrównana, zarówno my jak i tyszanie mieliśmy swoje sytuacje do strzelenia bramki. Z biegiem czasu graliśmy coraz lepiej, składniej rozgrywając piłkę na połowie przeciwnika.Naszą przewagę w drugiej odsłonie udokumentowaliśmy dwiema bramkami. Myślę, że wynik tego spotkania jest odzwierciedleniem tego co działo się na boisku.

Akademia Raków - MOSM GKS Tychy 3:1