(U-13) Dwa mecze, sześć punktów!

Dwie drużyny Piotrka Lenartowskiego oraz Andrzeja Rogaczewskiego w ten weekend na własnym boisku zagrali tak, że punkty zostały w Częstochowie.

(U-13) Akademia Raków - SMS Ruda Śląska 7:1 (5:0)

Bramki dla Akademii: Cierpiał x2, Dorożański x2, Kucharczyk, Rubik, Wojciechowski

Akademia Raków: Paliwoda, Lula, Waryś, Wojciechowski, Kucharczyk, Kołodziej, Rubin, Nicer, Cierpiał, Sławuta, Sitek, Dylikowski, Dorożański.

Piotr Lenartowski (trener U-13): Bardzo dobry mecz w wykonaniu naszego zespołu. Od początku spotkania zdominowaliśmy rywala spychając go do głębokiej defensywy i już po kilku minutach prowadząc 3:0. W drugiej połowie pewnie  kontrolowaliśmy  wydarzenia  na  boisku i zdecydowanie wygraliśmy całe  spotkanie.  Gratulacje dla całej drużyny.

(U-13) Akademia Raków - Stadion Śląski Chorzów 1:0 (0:0)

Bramka dla Akademii:  Jezierski

Akademia Raków: Pyda, Parzęczewski, Kawa, Makles, Trzepizur, Jezierski, Górecki, Szczerba, Lisek, Ptak, Sioma, Sosnowicz, Mękarski, Przepiórkowski.

Andrzej Rogaczewski (trener U-13): Był to bardzo trudny mecz, przeciwnik wysoko zawiesił poprzeczkę. Od początku spotkania przejęliśmy inicjatywę i dominowaliśmy na boisku, długo operowaliśmy piłką, przeciwnik ograniczył się do kontr. W tej części meczu stwarzamy kilka klarownych sytuacji ale na przerwę schodzimy jednak z bezbramkowym remisem. Druga połowa to wymiana ciosów na boisku. Obydwie drużyny chciały ten mecz wygrać, sztuka ta udaje się naszej drużynie , która po bramce Mateusza Jezierskiego odnosi zasłużone zwycięstwo. Gratulacje dla całej drużyny!