(U-13) Ostatnie mecze ligowe grupy niebieskiej

Podsumowanie ostatnich występów zespołu U-13 (grupa niebieska) w meczach ligowych.

09.09.2015, Trampkarz C2 (liga okręgowa)
Grom Poczesna 1:9 RKS Raków Częstochowa

Jabłoński - Mysłek, Gurbała, Włochowicz, Rabiniak - Matyja, Cieślar, Kryst, Buczkowski, Słabosz - Rajs. Skrzydeł, Jędrzejewski, Bule, Gajda

1:9 Kryst 68'

Damian Lampa (trener, U-13): Spotkanie na boisku rywala, które nie było do końca dla nas łatwe. Pierwsza połowa bardzo dobra w naszym wykonaniu, gdzie przeprowadzaliśmy ciekawe akcje, rozciągając grę i zmieniając strony ataku co poskutkowało strzeleniem 6 bramek. Druga połowa również pod nasze dyktando jednak gospodarze zdołali przeprowadzić kilka groźnych akcji co było spowodowane rozluźnieniem w szeregach obronnych naszej drużyny.

12.09.2015 Trampkarz C2 (liga okręgowa)
RKS Raków Częstochowa 13:1 Jurajskie Wilki
Jabłoński - Mysłek, Włochowicz, Gurbała, Rabiniak - Cieślar, Skrzydeł, Kryst, Słabosz, Buczkowski - Rajs. Bule, Jędrzejewski, Gajda, Caban

13:1 Kryst 62'

Damian Lampa (trener, U-13): Mecz zdominowany przez nas całkowicie, Założeniami na ten mecz był wysoki pressing i prostopadłe podania co było w 100% realizowane. Goście mieli problem z wyprowadzeniem piłki poza swoją połowę, a jedyna bramka jaka została zdobyta to bardzo dobre uderzenie zza pola karnego w samo okienko bramki. Cała drużyna zagrała bardzo dobrze, jednak zawodnikami najmocniej wyróżniającymi się w tym meczu byli Kryst i Słabosz.

12.09.15 Trampkarz C2 (II liga wojewódzka)
Ruch Chorzów 4:0 Raków Częstochowa
Jacewicz - Kot, Rydz, Borczyk Piotr, Włodarek - Krok, Służalec, Wojtynia, Jańczyk, Garus - Cichuta. Borczyk Paweł, Dul, Margas, Głowacki

Damian Lampa (trener, U-13): Kiepska pierwsza połowa w naszym wykonaniu, szczególnie początkowe minuty które ustawiły mecz. Do przerwy przegrywaliśmy 3:0 po dobrych akcjach piłkarzy Ruchu. Błędy indywidualne i drużynowe skutkowały łatwością z jaką gospodarze przedostawali się pod nasze pole karne. Druga połowa już znacznie lepsza w naszym wykonaniu, stawialiśmy twardy opór rywalom co jest dobrym prognostykiem przed kolejnymi meczami.