(U-13) Porażka w Gliwicach

Wyjazdowa porażka w Gliwicach, przydarzyła się zawodnikom Andrzeja Rogaczewskiego.

(U-13) Piast Gliwice - Akademia Raków 2:0(1:0)

Akademia Raków: Paliwoda, Waryś, Lula, Wojciechowski, Trzepizur, Dylikowski, Górecki, Jezierski, Rubik, Pyda, Kawa, Makles, Lisek, Nicer, Dorożański, Sosnowicz, Parzęczewski, Sitek.

Andrzej Rogaczewski (trener U-13): Mecz z Piastem ułożył się nam najgorzej jak mógł, bo już w pierwszej minucie gry tracimy bramkę po własnej stracie w okolicach pola karnego. Pierwsza połowa słaba w naszym wykonaniu kończy się wynikiem 1:0. Druga połowa zaczyna się podobnie jak początek meczu i tracimy bramkę na 2:0. Od tego momentu gramy już o wiele lepiej , prowadząc grę. Budujemy akcję od własnej bramki, stwarzamy sytuację , które jednak kończą się na bramkarzu gospodarzy. Musimy wyciągnąć wnioski do dalszej pracy na treningach.