(U-13) Trzy mecze ligowe

Zawodnicy Piotrka Lenartowskiego oraz Andrzeja Rogaczewskiego od piątku rozgrywali mecze ligowe.

Mecz zaległy.

(U-13) Akademia Raków – Rozwój Katowice 0:1 (0:0)

Akademia Raków: Pyda, Paliwoda - Waryś, Lula, Rubik, Wojciechowski, Nowak, Kucharczyk, Nicer, Cierpiał, Lisek, Dylikowski, Górecki, Kołodziej, Trzepizur

Piotr Lenartowski (trener U-13): Był to trudny mecz dla naszego zespołu rozgrywany z bardzo dobrą drużyną. Pierwsza część była dobra w naszym wykonaniu, stworzyliśmy sobie kilka sytuacji po których mogły paść dla nas  gole. W drugiej popełniliśmy więcej błędów, gdzie po jednej z nich przeciwnik to wykorzystał.

(U-13) Rekord Bielsko - Biała – Akademia Raków 2:3 (2:1)

Bramki dla Akademii: Nowak x2, Jezierski

Akademia Raków: Pyda, Waryś, Lula, Wojciechowski, Nowak, Kucharczyk, Rubik, Jezierski, Cierpiał, Lisek, Nicer, Górecki

Piotr Lenartowski (trener U-13):  Slaby początek spotkania w naszym wykonaniu, gdzie po dwóch prostych błędach przegraliśmy 2:0. Gol kontaktowany strzelony do przerwy,  spowodował, większa wiarę odwrócenie wyniku.  W drugiej połowie zagraliśmy dużo lepiej, pewnie odrobiliśmy straty i do końca w pełni kontrolowaliśmy wydarzenia na boisku.  Można być zadowolonym z postawy zespołu, który wykazał się dużą cierpliwością i konsekwencją w grze w drugiej części spotkania.

(U-13) Ruch Chorzów - Akademia Raków 3:0 (2:0)

Akademia Raków: Paliwoda, Makles, Parzęczewski, Trzepizur, Luks, Kołodzie, Sitek, Xerxa, Dorożyński, Ptak, Szczypior, Sioma, Sosnowicz, Szczerba, Mękarski

Andrzej Rogaczewski (trener U-13):  Niestety nie będziemy mile wspominali tego spotkania a szczególnie pierwszej połowy , gdzie gospodarze zepchnęli nas do defensywy. W tej części spotkania tracimy dwie bramki. Druga połowa miała już inny obraz. Mecz się wyrównał i każda z drużyn miała swoje sytuacje, na nasze nieszczęście na drodze do zdobycia bramki stawał nam bramkarz Ruchu a w innym przypadku poprzeczka. W końcówce spotkania tracimy trzecią bramkę. Spotkanie pokazało nam jak jeszcze dużo musimy pracować na treningu .