(U-14) Akademia Raków - Ruch Chorzów 1:4

W meczu I ligi śląśkiej trampkarzy młodszych Akademia Raków uległa Ruchowi Chorzów 1:4.

Tomasz Sobczak (Trener, U-14): Od pierwszych minut prezentowaliśmy się nienajgorzej, a trzeba pamiętać, że naszym rywalem była najlepsza drużyna Śląska w rozgrywkach jesiennych. W 10 minucie Ruch miał rzut wolny, a moi podopieczni źle ustawili krycie w polu karnym i tak straciliśmy pierwszego gola. Do przerwy było 3:0 dla rywali. W drugiej połowie zdominowaliśmy chorzowian i zdołaliśmy zdobyć bramkę. Ruch odpowiedziałskutecznym kontratakiem i ostatecznie mecz zakończył się naszą porażką 1:4. Wygrała drużyna bardziej doświadczona, która wykorzystała wszystkie swoje szanse.

Akademia Raków - Ruch Chorzów 1:4

bramki dla Akademii: Witczyk

Skłąd: Gątkiewicz - Cieśla, Szeląg, Łatacz, Uchroński, Kiński, Zemła, Mościński, Ziomek, Kot, Janiak.
Wystąpili również: Klimczak, Warocki, Witczyk, Ciepły, Kempiński.