(U-14) Porażka ze Stadionem

W meczu I ligi Śląskiej piłkarze Akademii nieznacznie ulegli Stadionowi Śląskiemu 0:1.

I Liga Śląska
Akademia Raków - Stadion Śląski (0:1)

0:1 Przeciwnik 18'

Akademia Raków: Mądrzyk Jakub, Chłód Bartosz, Garus Tomasz, Krzyżak Oskar, Ożóg Piotr, Przybylski Krystian,Kania Franciszek, Matusz Konrad, Grzesik Adrian, Synowiec Kacper, Wojtania, Przemysław, Kiełkowicz Bartosz, Wrześniewski Maksymilian, Rybaniec Jan, Waroński Józef, Kosin Jakub,

Robert Brzeziński (Trener, U-14): Mecz ze Stadionem zaczęliśmy za mało aktywnie,pozwalając na częste ataki przeciwnika. Przewaga Chorzowian, za sprawą przegranych pojedynków szczególnie, w środkowej strefie boiska kosztowała nas utratę bramki. Po 20 minucie pierwszej odsłony coraz częściej dochodziliśmy do głosu. Częste odbiory Krzyżaka otwierały nam drogę do bramki rywala. Najgroźniej uderzał Wrześniewski oraz Synowiec, jednak nieskutecznie. Druga połowa z naszej strony to kilka kontrataków oraz stałe fragmenty gry, które mogły nas przybliżyć do wyrównania. Na przełomie całego spotkania chorzowianie mieli przewagę i zasłużenie wygrali to spotkanie!