(U-15) Pierwsza porażka w CLT

Pierwsza porażka zawodników Akademii Raków w Centralnej Lidze Trampkarzy stała się faktem.

Podopieczni Łukasza Stawickiego ponieśli porażkę w wyjazdowym meczu CLT. Przeciwnikiem młodych czerwono - niebieskich był Śląsk Wrocław. Mecz zakończył się wynikiem 4:0.

Adam Studnicki (II Trener): Słabo weszliśmy w mecz. Po 10 minutach przegrywaliśmy już 2:0. Cały czas próbowaliśmy złapać rytm w budowaniu akcji, jednak przy tak dobrze grającym przeciwniku było o to ciężko. Nieco lepiej zaczęliśmy drugą połowę, gdzie udało się kilka razy zagrozić pod bramką Śląska. Rywale byli zdecydowanie skuteczniejsi pod naszą bramką. Kolejne doświadczenie na tym poziomie rozgrywek, z jednym z faworytów tej ligi.

(U-15) Śląsk Wrocław - Akademia Raków 4:0 (2:0)

Akademia Raków: Pyda (Paliwoda) - Lula, Cierpiał, Górecki, Makles (Rubik) - Sitek, Waryś, Kucharczyk (Nowak), Rogula, Dylikowski (Grzyb) - Nicer