(U-15) Pierwsze koty za płoty

Pierwszy mecz ligowy za sobą mają zawodnicy grupy U-15, którzy zmierzyli się w Zabrzu z tamtejszym Górnikiem.

1 liga wojewódzka c1

(U-15) Górnik Zabrze - Akademia Raków 4:1 (1:1)

Bramka dla Akademii: Chłód (karny)

Akademia Raków: Sztekler, Chłód, Wojtania, Garus, Rybaniec, Przybylski, Kania, Waroński, Kucharczyk, Kosin, Matusz, Margas, Magdziarz, Służalec, Kiełkowicz, Ożóg, Kobyłkiewicz.

Tomasz Sobczak (trener U-15): Pierwsze minuty były dla nas, bardzo dobrze graliśmy wysokim pressingiem przez co często byliśmy przy piłce i stwarzaliśmy sobie okazje do strzelenia gola, później z każdą minutą Górnik coraz bardziej dominował na boisku co udokumentował bramką na 1: 0. Szybko na nią odpowiedzieliśmy strzelając gola z karnego po faulu na Warońskim. Po przerwie Górnik dominował czego efektem były trzy gole dla gospodarzy, szkoda tylko że przy dwóch pierwszych sędzia bardzo pomógł Górnikowi bo przy obu bramkach piłka była już za linią ograniczającą boisko a sędzia nie przerwał gry.