(U-15) Zwycięstwo z Miedzią!

Podopieczni Filipa Raczkowskiego, pokonali na własnym boisku Miedź Legnica 2:0, w ramach Centralnej Ligi Juniorów.

Po ostatniej porażce 3:0 z drużyną Zagłębia Lubin, zawodnicy chcięli jak najszybciej zapomnieć o tamtym meczu. Najlepszą okazję mieli w sobotnie popołudnie, kiedy na Limanowskiego przyjechała Miedź Legnica. Spotkanie było bardzo wyrównane, obie drużyny stwarzały sytuacje bramkowe i kibice którzy przyszli oglądać mecz na pewno się nie zawiedli. Ostatecznie Akademia Raków odniosła zwycięstwo, pokonując drużynę Miedzi 2:0.

 

(U-15) Akademia Raków - Miedź Legnica 2:0

Bramki dla Akademii: Chiliński x2

Akademia Raków: Trelowski, Jargosz (Głowacki), Błasik, Wójcik, Cierpiał, Jańczyk (Bednarek), Kaczmarek, Kucharczyk, Bęben, Wilk (Cichuta), Jezierski (Chiliński)

Filip Raczkowski (trener U-15): Gratuluję zwycięstwa drużynie w szczególności, że był to drugi ciężki mecz w ciągu 4 dni. Udało nam się podnieść po środowej porażce, zdobywając 3 pkt w dobrym stylu, jednak tylko do 60 minuty spotkania. Nadal musimy pracować w szczególności nad wysokim i stałym poziomem koncentracji, ponieważ po okresie dominacji do zdobycia pierwszej bramki wdarło się rozluźnienie w nasze poczynania co mogło nas kosztować nawet utratą bramki.