(U-17) Akademia Raków - Iskra Mokrzesz 7:1

Drużyna Akademii Raków U-17 prowadzona przez trenera Artura Minkinę pokonała zespół serniorów Iskry Mokrzesz 7:1. Spotkanie odbyło się w sobotę na bocznym boisku przy ulicy Limanowskiego.

Mecz z drużyną występującą w klasie B przebiegał od początku pod dyktando młodych Rakowiaków. Strzelanie rozpoczął Jakub Troczka w 5 minucie, finalizując dobrą centrę Ocimka. Hat-tricka ustrzelił powracający do gry po problemach zdrowotnych Dominik Kurek. Wynik mógł być bardziej okazały lecz wiele sytuacji zostało przez nasz zespół zmarnowanych. Rywal zdobył honorowego gola w ostatnich minutach meczu.

Akademia Raków  - Iskra Mokrzesz 7:1 (3:0)

Bramki dla Rakowa: Kurek x3, Wojtyra x2, Troczka, Chudzik

Skład Akademii Raków: Gajewski- Zębik, Troczka, Miara, Boral, Sośniak, Leszczyński, Bodziński, Gorgoń, Ocimek, Kurek. Grali również: Trajdos, Stępień, Chudzik, Węgrzyński, Wojtyra, Gawroński, Turek, Nowak, Klimek, Szczepański