(U-17) Akademia Raków lepsza od Gwarka Zabrze

Akademia Raków wygrała 1:0 z Gwarkiem Zabrze i uległa Pogoni Kamyk 2:6. 

Sobota 16.05.2015
Śląska II Liga Juniorów Młodszych

Akademia Raków - Gwarek Zabrze 1-0 (0-0)
Bramka: Szczepański 53'

Skład Rakowa: Stępień, Zębik, Troczka, Nowakowski, Boral, Juchnik (Chudzik), Sośniak, Szczepański, Sikora, Morawiak (Dróżdż), Wojtyra (Kurek)

Artur Minkina (trener, U-17): Mecz z trudnym przeciwnikiem rozstrzygnął się w II połowie kiedy to w 53 minucie w zamieszaniu po rzucie rożnym Michał Szczepański wykazał najwięcej przytomności i z bliska wpakował piłkę do bramki rywala. Wynik mógł być bardziej okazały, ale zawodziła skuteczność.

Niedziela 17.05.2015
Okręgowa Liga Juniorów Starszych

 

Akademia Raków - Pogoń Kamyk 2-6 (1-2)
Bramki: Gorgoń,Nowak

Skład Rakowa: Gajewski,Gawroński,Miara,Węgrzyński,Chudzik(Stępień),Zmorek,Nietresta,Stelmach,Gorgoń,Nowak,Turek

Artur Minkina (trener, U-17): Nasz zespół nie podołał w meczu o pierwsze miejsce ze starszym przeciwnikiem. Mimo wysokiej porażki mieliśmy jeszcze kilka wybornych sytuacji strzeleckich m.in. niewykorzystany rzut karny przez Turka. Po dwumiesięcznej przerwie spowodowanej kontuzją powrócił do gry Filip Stelmach.