(U-17) Bolesna porażka z Piastem

Sobotni poranek nie był szczęśliwy dla zawodników grupy U-17, którzy przegrali z Piastem Gliwice 0:3.

(U-17) Akademia Raków - Piast Gliwice 0:3 (0:0)

Akademia Raków: Kowalik, Krzyżak, Wychowaniec, Woszczyna, Danilczyk, Cieśla, Hacaś, Jura, Krakowiak, Janiak, Kempiński

Na zmianę wchodzili: Kot, Kiński, Ziomek, Chłód

Na ławce byli także: Waroński, Wojtania

Robert Brzeziński (trener U-17): Pierwsza połowa meczu myślę, że była pod naszą kontrolą, mieliśmy więcej sytuacji podbramkowych i byliśmy lepiej zorganizowani, jednak nie udokumentowaliśmy tego bramką. W drugiej połowie obraz gry się zmienił, po błędach indywidualnych straciliśmy bramki i drużyna nie potrafiła już się podnieść. Dziękuję chłopakom za walkę i zaangażowanie, ale na pewno musimy wyciągnąć wnioski z tej porażki.

Jakub Krakowiak: Zdominowaliśmy przeciwnika w pierwszej połowie, wydawało się że gramy dobry mecz, ale w drugiej połowie zabrakło koncentracji. Po pierwszej straconej bramce zaczęliśmy się denerwować co na pewno nie pomogło w wykonywaniu zadań przedmeczowych.