(U-17) Stadion Śląski - Akademia Raków 0:1

W sparingu nasza drużyna U-17, prowadzona przez trenera Artura Minkinę pokonała na wyjeździe Stadion Śląski (U-17) 1:0. Jedynego gola w spotkaniu zdobył Chęciński. Zawody zaplanowano w systemie 3x30 minut.

Artur Minkina (trener, U-17): Mecz rozgrywany był w dobrym tempie, było dużo walki i wielkie zaangażowanie obu drużyn. Od początku spotkania przewagę miał Raków, który grając wysokim pressingiem stwarzał wiele sytuacji pod bramką gospodarzy, jednak brakowało wykończenia. Druga tercja również rozpoczęła się od falowych ataków Rakowa. Po solowej akcji Chęcińskiego, Troczka wykonywał rzut wolny z lewej strony boiska. Po jego centrze Chęciński uprzedził obrońców rywala i strzałem z pierwszej piłki zdobył bramkę. Szanse miał również Sośniak oraz grający dobry mecz Chęciński. W trzeciej tercji juniorzy Rakowa mogli jeszcze zdobyć kilka bramek ale Kurek, Szczepański i dwa razy Turek nie wykorzystali 100% sytuacji.

Stadion Śląski - Akademia Raków 0:1 (0-0,0-1,0-0)

Bramka: Chęciński

Skład Rakowa: Jastrzębski- Zębik, Troczka, Węgrzyński, Chudzik, Sośniak, Leszczyński, Sikora, Rabiniak, Ocimek, Chęciński
Grali też: Stępień, Gawroński, Szczepański, Miara, Bodziński, Gawron, Nietresta, Juchnik, Kurek, zaw.test, Turek