(U-17) Wyniki weekendowych meczów Akademii Raków

Ze zmiennym szczęściem radziły sobie drużyny U-17 Akademii Raków. W Chorzowie częstochowianie przegrali z tamtejszym Ruchem 1:3 w II Lidze Śląskiej Juniorów. Natomiast w Okręgowej Lidze Juniorów Starszych Akademia rozgromiła Naprzód Ostrowy 11:0.

2. Liga ŚLĄSKA JUNIORÓW MŁODSZYCH

Ruch Chorzów- Raków 3-1(0-0)
Bramka: Morawiak
Skład: Jastrzębski - Zębik, Węgrzyński, Troczka, Boral, Sikora, Juchnik, Sośniak ,Leszczyński, Ocimek ,Morawiak. Rezerwa: Stępień, Rabiniak, Kurek, Chęciński, Szczepański

Artur Minkina (Trener, U-17): Mecz w ramach 2 ligi śląskiej juniorów młodszych do przerwy był wyrównany. W drugiej połowie indywidualne błędy w obronie spowodowały utratę trzech bramek. Honorowego gola zdobył w ostatniej minucie meczu Morawiak.

OKRĘGOWA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH

Naprzód Ostrowy - Raków 0:11 (0:7)
Bramki:Małolepszy x2,Pawłowski x2,Wojtyra x2,Nowakowski,Dróżdż,Gawron,Zmorek,Nietresta
Skład: Stępień - Gawroński, Miara, Nowakowski, Małolepszy, Dróżdż, Turek, Błaszak, Pawłowski ,Gawron, Wojtyra. Grali też: Zmorek, Nietresta, Klimek, Nowak, Jastrzębski.

Artur Minkina (Trener, U-17): Zdecydowana przewaga Rakowa w meczu z brutalnie grającym przeciwnikiem. Wynik mógłby być wyższy lecz momentami brakowało skuteczności.