(U-19) Juniorzy Akademii Raków na trzecim miejsce w turnieju o Puchar Prezesa CzOZPN

Akademia Raków (rocznik 1996 i 1997) zajęła trzecie miejsce w turnieju o Puchar Prezesa Częstochowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej, który odbył się w niedzielę w Hali Polonia. Zwyciężyła drużyna Victorii Częstochowa.

Czerwono-niebiescy w zawodach nie przegrali ani jednego meczu. Jednak nie znaleźli się w finale, bowiem zwycięzca grupy awansował do meczu o pierwsze miejsce, a Raków miał gorszy bilans bramkowy niż Victoria, z którą nasi piłkarze zremisowali 2:2.

Nie da się ukryć, że Akademia Raków i Victoria były najsilniejszymi zespołami podczas turnieju, a tylko ślepy los sprawił, że oba kluby musiały rywalizować już w pierwszej fazie zawodów.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Sebastian Dobosz z Akademii Raków.