(U-19) Odra Wodzisław wygrywa z Rakowem

W Śląskiej Lidze Juniorów Starszych Akademia Raków przegrała z Odrą Wodzisław 0:2.

Mecz 5 kolejka ŚLJS
Odra Wodzisław – Akademia Raków 2:0

Akademia Raków: Frątczak, Boral, Błaszak, Węgrzyński (46’Morawiak), Leszczyński, Ocimek, Sośniak, Jaworski (87’Nowak), Gawron (56’Kurek), Mizgała (60’ Juchnik), Chęciński

Dawid Krzętowski (trener, U-19): Przez 88 minut zdecydowanie lepiej prezentowaliśmy się pod względem piłkarskim, stworzyliśmy kilka fajnych akcji, których niestety nie zamieniliśmy na bramki. Fatalne dwie minuty w naszym wykonaniu poskutkowały stratą 2 goli (odpowiednio 54 i 55 minuta). Jesteśmy wszyscy bardzo rozczarowani, ponieważ chłopcy zostawili naprawdę dużo zdrowia na boisku i znów schodziliśmy do szatni pokonani. Mam nadzieję, że w końcu piłkarskie szczęście się do nas uśmiechnie i to zaangażowanie chłopaków zostanie nagrodzone wywalczeniem pierwszego zwycięstwa w sezonie. Wszyscy tego potrzebujemy.