(U-19) Porażka z Ruchem Chorzów

Akademia Raków przegrała 1:3 z Ruchem Chorzów w meczu I ligi wojewódzkiej juniorów.

Ruch Chorzów - Akademia Raków 3:1

Bramka dla nas Dobosz

Skład Akademii: Frątczak Turek Troczka Węgrzyński Boral Kowalczyk (46 Dobosz) Klajnowski (70 Stelmach) Sośniak Kurek Jaworski (46 Szulc) Rumin (46 Rabiniak)

Dawid Krzętowski (Trener, U-19): Dużo lepszy mecz niż w ostatnią niedzielę ale co z tego skoro przegraliśmy. Utrzymywaliśmy się przy piłce i stwarzaliśmy sytuacje ale dwa katastrofalne błędy indywidualne i do przerwy przegrywaliśmy 0:2. Drugą połowę rozpoczęliśmy bardzo dobrze wydawało się że bramka dla nas to kwestia czasu niestety nic nie chciało wpaść aż do 85 minuty kiedy Sebastian Dobosz sprytnie wykonał rzut wolny i zdobył gola . W końcówce mieliśmy jeszcze dogodne sytuacje ale to Ruch mas skontrował i w 93 minucie dobił. Dziękuję chłopakom za zaangażowanie i za to ze po bardzo słabym meczu w niedziele tu było lepiej, mówię przede wszystkim o postawie Dobosza czy Rumina.