(U-19) Wyraźne zwycięstwo naszych juniorów

Podopieczni Dawida Krzętowskiego pokonali na własnym boisku Drzewiarz Jasienica 10:1 w meczu I ligi wojewódzkiej juniorów.

Akademia Raków - Drzewiarz Jasienica 10:1

Bramki: Rumin 5, Sośniak 2, Zębik, Kurek, Turek

Skład: Frątczak, Zębik, Troczka, Korczak (35' Szczepański), Boral, Rabiniak (25' Węgrzyński), Dobosz (55' Gawron), Sikora, Sośniak, Kurek (60' Turek), Rumin

Dawid Krzętowski (trener, U-19): Mecz bez historii, drużyna Drzewiarza starała się przeszkadzać i walczyć na tyle ile mogła i starczyło to na zdobycie bramki i na pierwszą połowę, która skończyła się wynikiem 3:1. Kolejne 45 minut było już naszą pełną dominacją i chłopcy zdobywali kolejne bramki. Cieszymy się z punktów, ale wiemy że nasza gra w tym meczu powinna wyglądać lepiej, przede wszystkim w pierwszej połowie. teraz przed nami arcyważne spotkanie z Polonia w Bytomiu i musimy zrobić wszystko by z tego trudnego terenu przywieźć punkty.