(U-9) Akademia pokonuje Lot Konopiska

Drugie zwycięstwo w ligowych rozgrywkach odnieśli zawodnicy grupy U-9. Tym razem podopieczni trenera Krzysztofa Lazika pokonali Lot Konopiska.

Akademia Raków - Lot Konopiska 5:4 (4:0)

Bramki dla Rakowa: KRYST X2, WASILEWSKI X1, SULIŃSKI X1, UCHROŃSKI X1.

Skład meczowy: MROŻEK, KAROŃ, TEPERSKI, KAPRAL, MĄDRY, ZIĘTAL, SOBORAK, MSZYCA, KOKOT, FRYDRYŃSKI, BĄK, KOWALCZYK, KULKA, SULIŃSKI, WASILEWSKI, KRYST, UCHROŃSKI, MŁYŃCZYK.

Krzysztof Lazik (trener, U-9): Mecz z Konopiskami przebiegał w przyjemnej atmosferze,dzięki dopingowaniu rodziców grających drużyn. Nasza drużyna już w I-połowie złapała przewagę 4:0, pokazując dobre przygotowanie. W grze było widać dużo wygranych pojedynków 1x1 zakończonych strzałem na bramkę lub dokładnym podaniem do partnera. Po składnych akcjach zespołowych strzeliliśmy ładne gole. W obronie graliśmy bardzo zdecydowanie i odpowiedzialnie. To bardzo mnie cieszy że zawodnicy przenoszą zajęcia treningowe do meczu, oznacza to że uczą się z każdym kolejnym treningiem. W II-połowie więcej na boisku przebywali zawodnicy, którzy mniej do tej pory trenowali, pozwoliło to rywalowi zdobyć bramki,mecz wygraliśmy 5:4. Z postawy drużyny jestem bardzo zadowolony, traktują swoje trenowanie bardzo poważnie i dobrze się tym bawią.