Uczniowie z Poczesnej z wizytą przy Limanowskiego

W ramach Projektu Ambasadorów uczniowie Szkoły Podstawowej im. Gustawa Morcinka w Poczesnej odwiedzili nasz klub. Z młodymi kibicami spotkał się Sebastian Musiolik.

Ambasadorzy Rakowa to przedstawiciele klubu, którzy dbają o to, aby Raków był widoczny wśród lokalnej społeczności. Dzięki inicjatywie jednego z nich - Roberta Parkitnego - nawiązano współpracę z Gminą Poczesna.

 

Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Gustawa Morcinka w Poczesnej przyjechali na Limanowskiego 83 w asyście ambasadora Roberta Parkitnego oraz Pawła Wiśniewskiego – głównego specjalisty do spraw sportu w Gminie Poczesna. Kibice poznali zakamarki sali konferencyjnej, którą do tej pory mogli oglądać tylko w Internecie. Młodzież wcieliła się w rolę trenera Marka Papszuna oraz dziennikarzy. 

 

Ponadto goście z Poczesnej przymierzali medale za wicemistrzostwo oraz Superpuchar Polski. Poznali tajniki pracy spikera, a także wzięli udział w quizie wiedzy o Rakowie. Z młodzieżą spotkał się Sebastian Musiolik, który pozował do zdjęć i rozdawał autografy.

 

Aby obejrzeć fotorelację ze spotkania, kliknij TUTAJ.

 

Obecnie w drużynie Ambasadorów znajdują się mieszkańcy Gminy Olsztyn, Poczesnej, Gminy Mstów, Rędzin, Gminy Rudniki, Gminy Herby, Gminy Miedźno, Gminy Mykanów, Gminy Popów, Gminy Kruszyna, Gminy Kłomnice, Gminy Wieluń, Gminy Działoszyn oraz Gminy Starcza. 

 

Chcesz skontaktować się z Ambasadorem z Twojej gminy? Napisz na adres: [email protected].

 

Więcej informacji o Ambasadorach Rakowa znajdziesz: TUTAJ.