Umowa o przebudowę MSP "Raków" podpisana!

We wtorek, 21 lipca, na stadionie przy ul. Limanowskiego 83 doszło do uroczystego podpisania umowy pomiędzy Gminą Miastem Częstochowa a firmą InterHall Sp. z o.o o modernizację MSP "Raków".

Wtorkowa konferencja prasowa składała się z trzech części. W pierwszej głos zabrali nasi goście: prezydent miasta Częstochowy - Pan Krzysztof Matyjaszczyk, właściciel firmy InterHall Sp. z o.o. - Pan Szymon Kurdziel, prezes zarządu Rakowa Częstochowa - Pan Wojciech Cygan oraz senator Pan Artur Warzocha. W drugiej części doszło do uroczystego podpisania umowy o modernizację MSP "Raków" przez wszystkie zainteresowane strony. Na zakończenie spotkania prezydent miasta Częstochowy, właściciel firmy InterHall Sp. z o.o. oraz prezes zarządu Rakowa symbolicznie odkręcili trzy krzesełka ze stadionu. 

 

- Po długim, wyczerpującym meczu, po dogrywkach i rzutach karnych udało się zakończyć z sukcesem proces dochodzenia do tego, byśmy mogli dziś podpisać umowę z wykonawcą modernizacji stadionu. Dziękuję wszystkim zawodnikom, którzy brali udział w tym meczu. Kamień spada mi z serca, bo jest to temat, który ciążył mi przez długi czas. Cieszę się, że możemy dziś mówić o sukcesie - powiedział Pan Krzysztof Matyjaszczyk, prezydent miasta Częstochowa.

 

- Dziękujemy bardzo za zaufanie. Cieszymy się, że Raków Częstochowa jest kolejnym ekstraklasowym klubem, który został klientem naszej spółki. Mamy nadzieję, że spotkamy się za osiem miesięcy i obiekt będzie wyglądał zupełnie inaczej, niż dzisiaj - powiedział Pan Szymon Kurdziel, właściciel firmy InterHall Sp. z o.o.

 

- Jest to bardzo ważny moment, na który wiele osób czekało. Dzisiaj pokazujemy, że modernizacja stadionu to nie opowieść, a fakty i czyny, które chcemy wprowadzić w życie. Czekamy na jak najszybszy powrót do domu - powiedział Pan Wojciech Cygan, prezes zarządu Rakowa Częstochowa.

 

Całą konferencję prasową, na której nastąpiło podpisanie umowy, obejrzysz TUTAJ.

 

Galerię zdjęć z uroczystego zawarcia umowy znajdziesz TUTAJ.