Unia Kosztowy - Raków II 1:7

Aż cztery gole zdobył w meczu Rakowa II z Unią Kosztowy Kamil Chiliński. Jego koledzy dołożyli trzy trafienia, a Czerwono-Niebiescy wygrali 7:1!

Podopieczni trenera Tomasza Kuźmy niespodziewanie szybko stracili gola. Jakub Hat już po niespełna 180 sekundach pokonał Oskara Kubika. Jednak to było jedyne trafienie dla Unii. Później strzelali już częstochowianie. Rozpoczął w 23. minucie Przemysław Oziębała. Następnie w końcówce pierwszej części Kamil Chiliński dał prowadzenie Rakowowi (39.). W ostatniej minucie nasz napastnik zdołał zdobyć drugiego gola.

Po zmianie stron nasz zespół się nie zatrzymywał. W 64. minucie wprowadzony chwilę wcześniej Kamil Kanior umieścił piłkę w siatce rywali. Z kolei w 70. minucie Dawid Danilczyk wykorzystał rzut karny podyktowany po faulu na Przemysławie Mizgale.

Ostatnie dwie bramki były autorstwa Kamila Chilińskiego - odpowiednio w 76 i 85 minucie. Raków II pokonał Unię 7:1 i z 49 punktami lideruje w Grupie 1 Zina IV Ligi mają 8 oczek przewagi nad Wartą Zawiercie.

Unia Kosztowy - Raków II 1:7 (1:3)

Hat (3.) - Oziębała (23.), Chiliński (39, 45, 76, 85), Kanior (64.), Danilczyk (70.)

Raków II: Kubik - M. Mizgała, Chiliński, Tylec, Kucharczyk, Dzierbicki (75. Owczarek), Danilczyk, Balboa (75. Żurek), Oziębała (62. Kanior), P. Mizgała, Ślęzak (62. Budnicki).