Urodziny Gustava, czyli Czerwono-Niebieska Lekcja w Wierzchowisku

Za nami kolejna Czerwono-Niebieska Lekcja. Tym razem Kacper Trelowski i Gustav Berggren odwiedzili Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wierzchowisku. W spotkaniu z piłkarzami Rakowa brała udział blisko setka uczniów.

Początek roku szkolnego to też powrót akcji "Czerwono-Niebieska Lekcja". 7 września uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wierzchowisku spotkali się z piłkarzami Rakowa. Bohaterami dnia byli Kacper Trelowski oraz Gustav Berggren.

 

Golkiper Rakowa opowiadał o trudach piłkarskiego rzemiosła, a także swoich początkach w zespole Medalików. Co więcej, Kacper musiał zmierzyć się także z zadaniami matematycznymi, ale równania nie zaskoczyły ubiegłorocznego maturzysty.

 

7 września to też szczególny dzień dla Gustava Berggrena. Szwedzki pomocnik obchodził tego dnia 25. urodziny. Uczniowie ZSP w Wierzchowisku zaśpiewali mu głośne "sto lat, sto lat". Berggren i Trelowski rozdali wszystkim uczniom pamiątkowe karty z autografami, ale tego dnia obdarowywany był także Gustav. Uczniowie z Wierzchowiska wręczyli Szwedowi górę urodzinowych laurek. Te urodziny będzie pamiętał do końca życia!

 

Aby obejrzeć fotorelację ze spotkania, kliknij TUTAJ.

 

Przed nami kolejne Czerwono-Niebieskie Lekcje! Do zobaczenia w Twojej szkole.

---

Chcesz, żeby piłkarze Rakowa odwiedzili Twoją szkołę? Napisz do nas na [email protected]