Ustronianka sponsorem Rakowa Częstochowa!

Ustronianka została nowym sponsorem Rakowa! Dzięki podpisanej umowie piłkarze będą mogli nawadniać się po ciężkich treningach napojami dostarczonymi przez jednego z największych producentów wód mineralnych w Polsce.

Ustronianka od ponad 40 lat dostarcza klientom wodę pochodzącą z malowniczego Ustronia. Firma może pochwalić się jedną z najnowocześniejszych i najlepiej wyposażonych rozlewni w Polsce, dzięki czemu napoje uzyskują wysoką jakość. Od 2015 roku Ustronianka jest Oficjalną Wodą Reprezentacji Polski. Od dziś na równie dobre nawodnienie będą mogli liczyć piłkarze Rakowa!

 

- Cieszymy się z pozyskania tak renomowanego partnera na rynku wód mineralnych. Jesteśmy przekonani, że każdy detal w codziennym funkcjonowaniu pierwszej drużyny ma olbrzymie znaczenie, a wysoka jakość wody to klucz do odpowiedniego nawodnienia piłkarzy. Dlatego z radością witamy Ustroniankę w rodzinie Rakowa, licząc na udaną współpracę - mówi prezes klubu, Adam Krawczak.

  

Na mocy umowy logotypy Ustronianki pojawią się w widocznych miejscach na stadionie podczas dni meczowych, na treningach, konferencjach prasowych, w szatni zespołu oraz w mediach społecznościowych.

 

Więcej informacji o firmie Ustronianka można znaleźć na stronie Ustronianka.com.pl.

 

Witamy w gronie Sponsorów i życzymy udanej współpracy!