W czwartek sprzedaż biletów na mecz ze Sturmem także w Sosnowcu!

Trwa sprzedaż pakietów na trzy mecze fazy grupowej Ligi Europy oraz pojedynczych biletów na czwartkowy mecz z SK Sturm Graz. W czwartek będzie je można kupić także w kasach stadionu ArcelorMittal Park w Sosnowcu.

Medaliki! Jak wiecie, mecze Rakowa w fazie grupowej, które rozegramy w roli gospodarza, odbędą się na stadionie ArcelorMittal Park w Sosnowcu. Mimo odległości do pokonania wierzymy, że na każdym meczu w fazie grupowej Ligi Europy spotkamy się w komplecie na trybunach i głośnym dopingiem poniesiemy naszą drużynę do historycznych zwycięstw!

 

W fazie grupowej Ligi Europy naszymi rywalami będą Atalanta BC (Włochy), Sporting CP (Portugalia) oraz Sturm Graz (Austria). 

 

 

Sprzedaż pakietów i biletów w Sosnowcu w dniu meczu ze Sturmem Graz

W czwartek, 5 października pakiety na wszystkie mecze oraz pojedyncze bilety na mecz ze Sturmem Graz będzie mozna zakupić także w kasach biletowych w Sosnowcu przy stadionie ArcelorMittal Park. Kasy biletowe będą czynne od godziny 10:00. Do zakupu biletu potrzebne jest imię, nazwisko i numer PESEL.

 

Pakiety i bilety można cały czas nabyć online TUTAJ, a także stacjonarnie w Raków FanStore przy Limanowskiego 83 oraz sklepie Rakowa w Galerii Jurajskiej. 

 

Pakiety i bilety na trybunę B można kupić także w sklepie MEDALIK przy alei Kościuszki 18/20 oraz Limanowskiego 83. Szczegółowe informacje znajdziecie na profilu Stowarzyszenia Kibiców "Wieczny Raków" - TUTAJ.

 

Każdy kibic, który zakupi pakiet jest zobowiązany do wygenerowania swojego biletu. Można wybrać formę wydruku samodzielnego (bilet PDF) lub formę elektroniczną (bilet w telefonie). 

 

WAŻNE! Po zakupie pakietu nie będzie możliwości ich zwrotów oraz zmiany danych. W przypadku nieobecności na jednym z trzech meczów miejsce należy zwolnić na takiej samej zasadzie, jak w przypadku zwalniania karnetu na meczach ligowych. 

 

  

 

Najczęściej zadawane pytania:

Jeśli masz jakieś wątpliwości i potrzebujesz bardziej szczegółowych informacji, zachęcamy do kontaktu na adres [email protected]. Poniżej prezentujemy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

 

Gdzie można zakupić bilety?

- BILETY.RAKOW.COM

- w Raków FanStore przy Limanowskiego 83 (w dni robocze od 10:00 do 20:00)

- w sklepie w Galerii Jurajskiej (od poniedziałku do soboty od 10:00 do 22:00)

- w sklepie kibica Medalik (tylko na trybunę B)

- w kasach biletowych stadionu ArcelorMittal Park w Sosnnowcu (od 10:00 w dzień meczu)

 

Komu przysługują bilety ulgowe i dziecięce?

Zniżka ulgowa dostępna jest dla uczniów i studentów do 26. roku życia z aktualną legitymacją oraz seniorów, którzy ukończyli 70 lat. Zniżka dziecięca przysługuje dzieciom, które nie ukończyły 13. roku życia.

 

Przed nami pierwsza w historii jesień w Europie. Spędźmy ją razem na trybunach i wspierajmy Mistrzów Polski w walce o historyczne sukcesy!